Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Laptop do filmów i internetu.

    Panie i Panowie, szukam jakiegoś laptopa w miarę przyzwoicie wyglądającego, ekran 15"
    Generalnie do obróbki mam kompa stacjonarnego, ale często chodzę na spotkania i mam starego laptopa, który już ledwo oddycha, ale zamula okropnie i czasami się wyłącza sam (jakby się nagrzewał) nie wiem czy to dysk poszedł czy chłodzenie. Myślałem nad posłaniem do serwisu, ale zastanawiam się nad kupnem jakiegoś lapka. Nie chcę wydawać majątku, bo to laptop który zabieram na spotkania podczas których robię prezentacje zdjęć, a w domu ma czasami posłużyć do internetu i oglądania jakiegoś netflixa w sypialni. Znajdzie się coś w okolicach 1500zł-2000zł ?

  2. #2

    Domyślnie

    skoro to ma być laptop zabierany na spotkania (podejrzewam ze biznesowe) podczas których chcesz pokazac zdjęcia dzięki którym to masz dostać zlecenie - to wypada zadbać aby to był dobry sprzęt, z dobrymi kolorami bo to głównie będzie oceniane. thinkpady jakies stare z matryca IPS. Z nowych nic nie będzie - musiałbym zwiększyć budżet x 2.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie musi to być nowy laptop, może być też używany. Na spotkania zabieram często starego laptopa z błyszczącą matrycą i raczej to w niczym nie przeszkadza podczas takich spotkań, jeszcze nie miałem sytuacji żebym mojego laptopa jacyś ludzie ze spotkania uciekali, tym bardziej że oprócz prezentacji materiału z kompa, mam inne materiały do pokazu. Potrzebuje coś co będzie ładnie wyglądało, będzie w miarę dobrze chodziło i nie mówię o graniu w wiedźmina na max detalach lub obróbce zdjęć. Chyba ze starego laptopa da się jakoś reanimować?

  4. #4

    Domyślnie

    A może coś mniejszego? Surface Pro 2 można kupić używkę do wspomnianej kwoty (i5, 4 lub 8GB RAM, SSD). Działa to bardzo sprawnie, ekran jest bardzo dobry, zdjęcia wyglądają bardzo ładnie. Można używać jako tablet
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smogg9 Zobacz posta
    A może coś mniejszego? Surface Pro 2 można kupić używkę do wspomnianej kwoty (i5, 4 lub 8GB RAM, SSD). Działa to bardzo sprawnie, ekran jest bardzo dobry, zdjęcia wyglądają bardzo ładnie. Można używać jako tablet
    Mały, nie nadaje się do Netflixa. Chyba, że z nosem w ekranie

  6. #6

    Domyślnie

    MacBook Pro Retina 13" do pokazywania zdjęć będzie jak znalazł, do netu/filmów też styknie. 2000 używka.
    ;]

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-07-2017, 13:37
  2. Laptop do filmów z GoPro 4
    By chickensnd in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-08-2015, 14:26
  3. Tani, trwały laptop tylko do internetu.
    By 124miko in forum Komputery
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 17-11-2012, 23:05
  4. Wybór taniego laptopa do filmów i internetu
    By Pawliko in forum Komputery
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 08-10-2011, 16:41
  5. Laptop do obrobki zdjec i filmow
    By lolas4 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22-05-2011, 13:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •