Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    @seawolf001 Upss... nie zauważyłem że to wątek podróżniczy... Wstaw coś więcej jak masz z tego Przylądka, może coś bardziej charakterystycznego... Sztorm właśnie... skały. To co pokazałeś jak dla laika takiego jak ja np to się wydaje mało interesujące
    Ale jarzysz w ogóle skąd są te fotografie?

  2. #12

    Domyślnie

    Bardzo chciałbym zamieszczać bardziej interesujące fotki, ale jestem gleboko-oceaniczny To daleko na horyzoncie to pierwszy kawałek lądu, jaki widze od miesiąca ( i to w jakich niezwykłych okolicznosciach-patrz pogoda). Ciężko o bardzo urozmaiconą scenerie. Co prawda cały czas się cos dzieje i zmienia . Ocean żyje własnym życiem i humorami.
    Nie wiem czy to zainteresuje kogoś kto tym nie żyje (nie mam nic negatywnego na myśli). Dla większości to pewnie będzie monotonia i nuda.
    A może .....nie

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Ale jarzysz w ogóle skąd są te fotografie?
    Oglądałeś te zdjęcia czy tylko czytałeś opis? Miejsce jest niezwykłe - "Kraniec Świata", zdjęcia zaś bez opisu hmm... nijakie, moim zdaniem tylko do albumu. Coś tu jest nie jasnego w tym co napisałem? Chciał bym zobaczyć raczej coś charakterystycznego i charakternego właśnie z tego miejsca, coś co chwyta serce i dusze... Sztorm, skały... Autora przy kole sterowym...
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  4. #14

    Domyślnie

    Dla mnie taka wyprawa to coś fantastycznego. Neta masz przez telefon satelitarny? Jakim jachtem płyniecie, bo domyślam się że nie walczysz z żywiołem sam ? Fotki nawet jak przeciętne ale z takiego miejsca to są i tak fantastico ☺
    Nikon i podróże ...


  5. #15

    Domyślnie

    Niestety czasy się zmieniły.... Nie muszę walczyć z wiatrem , bo nie płynę pod żaglami (niestety). Jednostka napędzana jest silnikiem o mocy 31620kW. Muszę jednak stwierdzić , ze pogoda nadal odgrywa znaczącą rolę i pomimo dużych gabarytów nadal zdarza się walczyć z żywiołem

  6. #16
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Oglądałeś te zdjęcia czy tylko czytałeś opis? Miejsce jest niezwykłe - "Kraniec Świata", zdjęcia zaś bez opisu hmm... nijakie, moim zdaniem tylko do albumu. Coś tu jest nie jasnego w tym co napisałem? Chciał bym zobaczyć raczej coś charakterystycznego i charakternego właśnie z tego miejsca, coś co chwyta serce i dusze... Sztorm, skały... Autora przy kole sterowym...
    Szkoda śmiecić w tym wątku, bo zdjęcia zdecydowanie są ważniejsze. Tyle, że jak życzysz sobie zobaczyć Autora opływającego Przylądek Horn w innych warunkach pogodowych niż zastał (nota bene całkowicie unikalnych, co właśnie tym konkretnym zdjęciom nadaje wagi), bo chciałbyś zobaczyć sztorm i skały lub selfika z kołem sterowym ... to może poproś Autora, żeby specjalnie dla Ciebie opłynął go raz jeszcze i powtórzył sesję? Uważasz, że to zdjęcia do "albumu"? Być może. Tyle, że 99,99% z nas nigdy w swoim albumie takich zdjęć nie będzie miała.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Szkoda śmiecić w tym wątku...
    Tu się zgadzamy, nie śmieć więc więcej bez sensu i mnie do tego nie zmuszaj. Nie każdy musi się zgadzać entuzjastycznie z tym co piszesz
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  8. #18

    Domyślnie

    Szanowni Koledzy i Koleżanki.

    Szczerze mówiąc nie liczyłem na tyle komentarzy wstawiając posta tutaj. Milo mi , że cieszy się on tak wielkim zainteresowaniem (przynajmniej dla mnie).
    Nie liczę tutaj na żadne techniczne uwagi czy sugestie. To tylko taka kartka z podróży , w której chciałem się podzielić swoimi wrażeniami. Fajnie , że znalazł się ktoś, kto być może tez chciałby to widzieć. Ja się ciesze . Nikt nie musi tego wrażenia ze mną dzielić Nie było moja intencją żeby post ten zamienił się w jakąś słowną przepychankę. Tego aż nadto, jeśli popatrzy się dobrze dookoła. Niepotrzebnie zaczynamy produkować złą energię . Oddalamy się od tematu podążając w złym kierunku przyciągani przez ciemna stronę mocy

    W ramach zmiany tematu zapraszam bardziej ode mnie doświadczonych kolegów , którzy tutaj dyskutują , do wątku Rubber half man i from the inside of the mirror w dziale martwa natura i abstrakcja.
    Dzielnie przyjmę tam wszystkie komentarze i uwagi. To dopiero początki, ale nie liczę na żadną taryfę ulgową. Przełknę nawet kiszkę i masakrę zakładając , ze bedzie to konstruktywnie rozwinięte i da mi możliwość nauki.
    Jeśli będą pytania z cyklu co autor miał na myśli to również chętnie odpowiem. Zainteresowani korzystając z okazji dowiedzą się również w jaki sposób jest napędzany mój wehikuł czasu
    Pozdrowienia dla wszystkich , którzy odwiedzają watek o Cape Horn. ahoj

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez seawolf001 Zobacz posta
    Jednostka napędzana jest silnikiem o mocy 31620kW.
    Ile to pali na setkę?

  10. #20

    Domyślnie

    W praktyce od 60 do 120 ton na dobę. W zależności od obrotów i prędkości. 60 przy ekonomicznej, 120 przy szybkiej

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Przylądek Św. Anny - szkiery
    By andso in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-01-2015, 14:02
  2. [ Sport ] Legia Warszawa - SV Horn
    By Adam Polak in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 17:48
  3. [ Krajobraz ] Cabo da Roca
    By malasana in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 11-11-2009, 15:37
  4. [ Krajobraz ] Cabo de Peña
    By malasana in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 17-09-2009, 10:16
  5. [ Krajobraz ] Cabo de São Vicente I
    By malasana in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 23:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •