Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Viking89 Zobacz posta
    (...)także sigma dostanie chyba drugą szansę.
    Dzięki za pomoc
    Daj znać czy drugi egzemplarz zagości już na stałe.

  2. #12

    Domyślnie

    Ja mam Sigmę i KOCHAM to szkło. Obrazek super a sam AF jest naprawdę OK. Wybirałem jedno z 3 obiektywów w Sigmie. Korekta z tego co pamiętam na +3 i jest na tyle dobrze, że nawet nie użyłem dock'a, którego dostałem w promocji
    Od kiedy ją mam, zmieniam praktycznie tylko na 85kę. No i na UWA jak robię landszafty
    Właśnie sprzedaję Nikkora 24-70, bo od czasu zakupu sigmy leżakuje w torbie....
    Z5; Voigt15; N35/1.8S; Vil85/1.8; SB700; Statywy; torby; plecaki itd.itp

  3. #13

    Domyślnie

    Zaczynam powoli tracić nadzieje że uda mi się znaleźć sigme 35 która będzie dobrze współpracować z moim d4. Juz tylko jeden sklep mi został do zaliczenia bo w poprzednich żaden egzemplarz nie rokował owocnej współpracy. Zaczynam sobie przypominać dlaczego zmieniłem 35 na 50.

  4. #14

    Domyślnie

    Viking:

    Pozwolę sobie zapytać - czego takiego brakuje plastikowemu Nikkorowi 35 1.8 FX? Da się nim robić zdjęcia, wystarczy go przymknąć do 2.0 i jazda. Podejrzewam że jest jakiś rozrzut jakościowy, ale to inna bajka.

  5. #15

    Domyślnie

    A może zamiast tracić nadzieję to poprostu zrobić porządną kalibracje w serwisie raz a dobrze?...

  6. #16

    Domyślnie

    Owej kalibracji serwisowej podjął bym się jedynie kupując... wysyłkowo i obrócić wysyłkę swojego zestawu do serwisu w ciągu 14 dni+swój sprawdzian pokalibracyjny... Zawsze zostanie Ci furtka żeby odesłać bubla w ciągu tych 14dni. Tylko czy to jest etyczne? Czy to jest już używanie sprzętu? Życzę bardzo dużo samozaparcia
    blog|fejsbuk|flickr
    Z6II|20|35|50|85|500

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Viking:

    Pozwolę sobie zapytać - czego takiego brakuje plastikowemu Nikkorowi 35 1.8 FX?...
    Brakuje mu zdecydowanie lepszej korekcji komy... to co jest na przysłonach poniżej 2.8 to masakra
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  8. #18

    Domyślnie

    mam nikkora 35mm ed na sprzedaż- jak nowy... mysle nad zestawem 24mm+50mm

  9. #19

    Domyślnie

    Jeśli chcesz sigmy to odezwij się na priv. Dla mnie te ogniskowe były takie sobie. Mi udało sie trafić na dobrą sigme ale to egzemplarz pokazowy i mi jej nie sprzedadzą:P Ale nadzieja wróciła

  10. #20

    Domyślnie

    Jednak długie polowanie się opłaciło i udało się upolować z drugiej ręki sigme 35 która dogaduje się z moim aparatem

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Przeliczanie ogniskowej
    By hryhory in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-08-2010, 12:07
  2. wyszukanie ogniskowej
    By Łosiek in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-07-2010, 10:34
  3. pierścień ogniskowej 'trzeszczy'
    By emkg in forum Serwis
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-04-2010, 10:22
  4. obietyw o ogniskowej zbliżonej do 18-70
    By bazej in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 13-03-2010, 00:28
  5. Po co ten mnożnik ogniskowej???
    By Gerall in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 17-06-2005, 23:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •