Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Moskenesoya Lofoten

    Ostatnio edytowane przez esperal ; 01-11-2017 o 18:51

  2. #2

    Domyślnie

    Podoba mi się

    PS. Zaraz się zacznie...

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie też się podoba, chociaż znaczki pocztowe mają z reguły ząbkowane ramki.

  4. #4

    Domyślnie

    Filozoficzny kadr. Nie wiem dlaczego filozoficzny ale takie określenie pasuje mi najbardziej. Ale przejdźmy do sedna... ludzki wzrok czytając obraz podąża od strony lewej do prawej i z góry na dół zakreślając literę "Z" uważam, że zdjęcie zyskało by bardzo wiele gdybyś rozważył opcję oświetlenia lewego górnego rogu kadru. Popatrz, że skała w oddali wygląda świetnie - jest oświetlona i czytelna w przeciwieństwie do LG który jest moim zdaniem za bardzo kontrastowy (ciemny) względem reszty kadru i tworzy zamęt. Kadr jest ciekawy. Myślę też że konwersja b/w, którą nam prezentujesz jest tylko jedną z wielu możliwości na ciekawe b/w.

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za uwagi.
    Ligo, zdjęcie w pionie powinno mieć maksymalnie 900 pikseli i to zdjęcie tyle ma razem z tą wspaniałą ramką Osobiście bardziej irytuje kiedy ktoś wrzuca tutaj zdjęcia wielkości plakatu i nie ma możliwości oglądnięcia ich bez przewijania rolką. Z dwojga złego wolę zdjęcie małe i spokojnie jestem w stanie ocenić taką pracę.
    piotrekjeczen, czy kadr jest filozoficzny tego nie wiem. Na pewno jednak takie słowa łechcą ego każdego fotografa. Tak wiem, lewy górny róg jest ciemny ale taki też był. Może nie dość dobrze widać to na zdjęciu, ale był duży sztorm i wiało tak że musiałem dociskać statyw do ziemi żeby nie odleciał. Z lewego górnego rogu wysuwała się czarna, niesamowicie mroczna chmura pochłaniająca całkowicie światło i zmieniająca dzień w noc.

  6. #6

    Domyślnie

    @esperal Nie da się na to coś spokojnie patrzeć na forum z ciemnym tłem, zdaje sobie sprawę ze to prowokacja i tak dokładnie wygląda - kiczowato i prowokacyjnie. Z ciekawości (jak to będzie wyglądać) zmieniłem wygląd forum na jasny - zdecydowanie lepiej się to prezentuje, kicz nie razi tak bardzo w oczy, rozmywa się z tłem, można obejrzeć spokojniej to co jest w środku. Wtedy to zdjęcie nabiera treści, fajna kompozycja, dobrze się balansuje ale generalnie wydaje mi się jednak za ciemne w tym lewym górnym rogu
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    @esperal Nie da się na to coś spokojnie patrzeć na forum z ciemnym tłem, zdaje sobie sprawę ze to prowokacja i tak dokładnie wygląda - kiczowato i prowokacyjnie
    E tam prowokacja....po prostu wiedziałem, że wpadniesz

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    ...po prostu wiedziałem, że wpadniesz
    Z reguły łykam wszystko co się pojawia... co się już dalej z tym dzieje to inna sprawa...
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  9. #9

    Domyślnie

    Zawsze można liczyć na komentarze jak się da ramkę

    A zdjęcie bardzo mi się podoba. Może tylko skały w LG trochę zbyt mocno (jak na mój gust) przysłonięte winietą.

  10. #10

    Domyślnie

    Tytułowe zdjęcie zostało wyróżnione na Monochrome Awards 2017

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Lofoten 2017
    By Badol in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 22-04-2017, 17:55
  2. [ Krajobraz ] Sydalen, Lofoten
    By mateosite in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 12:42
  3. [ Krajobraz ] Lofoten
    By eskimos in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 14-08-2009, 12:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •