Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Życie

  1. #1

    Domyślnie Życie

    Długo nie mogłem zdecydować się na "opublikowanie" tego zdjęcia
    Mam wrażenie że komuś kradnę spokój.
    to było cudowne spotkać choć przez te 3 minuty człowieka o którym dokładnie NIC nie wiem

  2. #2

    Domyślnie Życie

    podobny do Gandhiego w sumie na bardzo dobra wystawe sie nadaje, sprobuj... i nie wahaj sie, kura znoszaca zlote jajko


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  3. #3

    Domyślnie

    Kura robi różnicę Dla mnie ona jest "tym czymś", co wyróżnia TO zdjęcie Super klimat...
    Nikon FM3a, Nikon FM2n, Nokton 55/1.2, Nikkor 50/1.8, Ultron 40/2, Color-Skopar 28/2.8

  4. #4

    Domyślnie

    Dla mnie bardziej Kraniec Życia. Stary człowiek znajduje się już na krawędzi ściany za którą jest brama. Ciężko mi jedynie zgadnąć czy to jego życie było szczęśliwe czy nie.

  5. #5

    Domyślnie

    Cieszę sie że zdjęcie wzbudza pozytywne emocje.
    Kura dodaje „žsmaczku”
    Kraniec życia zawiera się w życiu...
    W większym formacie widać że na płocie wisi czapka, to naprowadza mnie na słowa pewnej piosenki Zakopower
    Mam jeszcze 2 zdjęcia które mi się podobają, ale wieczorem dopiero
    Wystawa? Oglądam to co trafia na wystawy i to co się podoba. Jakoś chyba nie te klimaty?
    Ostatnio edytowane przez fafniak ; 30-10-2017 o 08:43

  6. #6
    La
    Gość

    Domyślnie

    Kostka brukowa zabiła to zdjęcie moim zdaniem. Ale to moje zdanie, z którym nikt nie musie się zgadzać

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lassar Zobacz posta
    Kostka brukowa zabiła to zdjęcie moim zdaniem. Ale to moje zdanie, z którym nikt nie musie się zgadzać
    Pewnie z 10 lat temu była tam ubita ziemia albo betonowe płyty albo asfalt. Ale czas sobie płynie banalnym tik-tak i zmienia to co dookoła nas. Gdybym chciał mieć scenerię do filmu to pewnie starałbym sie znaleźć coś innego. Ale to nie jest film tylko chwila która uwiecznilem , tylko tyle.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Pewnie z 10 lat temu była tam ubita ziemia albo betonowe płyty albo asfalt. Ale czas sobie płynie banalnym tik-tak i zmienia to co dookoła nas. Gdybym chciał mieć scenerię do filmu to pewnie starałbym sie znaleźć coś innego. Ale to nie jest film tylko chwila która uwiecznilem , tylko tyle.
    Nie rozumiem, jak możesz nie zabierać ze sobą na fotograficzne wypady brukarzy i innych specjalistów od przetwarzania obrazów, które chcesz uwiecznić
    Nikon FM3a, Nikon FM2n, Nokton 55/1.2, Nikkor 50/1.8, Ultron 40/2, Color-Skopar 28/2.8

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Dla mnie bardziej Kraniec Życia. Stary człowiek znajduje się już na krawędzi ściany za którą jest brama. Ciężko mi jedynie zgadnąć czy to jego życie było szczęśliwe czy nie.
    Tia. A kura to kto?
    To, że mamy tu inną od normy fotkę z jakiejś wioski nie oznacza jeszcze, że niesie ona za sobą jakąś większą filozofię. Nie ma tu zbyt wiele opowiedzianej historii i faktycznie gdyby nie kura, to byłoby gorzej.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Tia. A kura to kto?
    Kura to kura, taka do rosołu. I ona, ta kura również zmierza do krawędzi ściany choć o wiele szybciej

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] życie
    By spiritus in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-04-2015, 20:39
  2. [ Krajobraz ] Co za życie w tym życie
    By erde in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 25-05-2010, 20:27
  3. [ Krajobraz ] I życie w...
    By PABLOOK in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 11-02-2010, 21:56
  4. [ Krajobraz ] Z życie ...
    By PABLOOK in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 09-02-2010, 21:47
  5. [ Reportaż ] Zycie...
    By rokus1 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-08-2008, 22:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •