Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Życie

  1. #11

    Domyślnie

    krawędź ściany, czapka za krawędzią, czegoś koniec - nostalgiczne, ale może zbyt oczywiste
    dla mnie ciekawsze jest to, co widać na tle samej ściany - starszy człowiek w ciekawej pozie siedzący na arcyciekawym krzesełku, okno i kura - proste i genialne
    pierwsze, co instynktownie bym zrobił, to podszedł bliżej, by złapać te trzy elementy w ciekawej kompozycji
    może udałoby się uzyskać czyste rogi (tylko ścianę), bo teraz trochę przeszkadza lewy bok i jasna, pusta przestrzeń na dole
    bardzo przyjemna fotografia, nawet bez gdybania

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    2-ka ma fajny rytm (sinusiodę elementów), 4-ce najbliżej do mojej wizji - trochę ciaśniej i byłoby super, ale to 5-ka najbardziej mi się podoba ze wszystkich pokazanych - jest trójkąt elementów, o których pisałem, a dodatkowo lekki oddech przestrzeni i smaczki, jak płotek i czapka
    Ostatnio edytowane przez Jai pur ; 02-11-2017 o 11:09

  4. #14

    Domyślnie

    na 4ke mi się chyba skopiowało jakieś "dokadrowanie" - dziwne ze nie zauważyłem tego

  5. #15

    Domyślnie

    i w sumie nieźle wyszło, jak pisałem, a historia nie takie "dokadrowania" widziała w bardzo znanych fotografiach

  6. #16

    Domyślnie

    Mnie się podoba bardzo, a co do chodnika to tylko nadaje smaczku, przychodzi nostalgia że świat wokół wciąż się zmienia (nowy chodnik z kostki), ale niektóre rzeczy pozostają niezmienne (nadgryziony zębem czasu dom). Bardzo przyjemne w odbiorze zdjęcie.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  7. #17

    Domyślnie

    oryginalny kadr
    a tu podcięty żeby było czyściej, ale jakoś mniej mi się podoba
    Ostatnio edytowane przez fafniak ; 03-11-2017 o 22:15

  8. #18

    Domyślnie

    Dla mnie oryginał, bo ma autentyczność pierwszego spojrzenia, tak w głowie powstawało to zdjęcie. Ujęcie, które nie sili się na to, żeby być doskonałym.
    Mamy tu historię, z jednej strony jest spokój i poczucie ustatkowania, z drugiej zawieszona na chwilę czapka dodaje dynamiki. Może zaraz zostanie chwycona, i ta krótka chwila odpoczynku dobiegnie końca. Jest też odrobina tajemnicy tkwiąca w czarnym oknie. Wreszcie jest ciekawy układ sześciu nóg
    Bardzo ciekawa fotografia, spokojnie obroniłaby się na ścianie, po ładnym wydruku

    Przeglądam http://andrzej-krynicki.com, niesamowite historie- dzięki!
    wybieram inne systemy

  9. #19

    Domyślnie

    nie wiem o co chodzi ale znowu coś się poplątało - to jest właściwy oryginalny kadr

  10. #20
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Zdjęcie starszego pana koło którego chodzi kura. Normalnie jakiś egzystencjonalny traktat można napisać. Wy tak poważnie?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] życie
    By spiritus in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-04-2015, 20:39
  2. [ Krajobraz ] Co za życie w tym życie
    By erde in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 25-05-2010, 20:27
  3. [ Krajobraz ] I życie w...
    By PABLOOK in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 11-02-2010, 21:56
  4. [ Krajobraz ] Z życie ...
    By PABLOOK in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 09-02-2010, 21:47
  5. [ Reportaż ] Zycie...
    By rokus1 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-08-2008, 22:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •