Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Skilhunt H03 TIR Lens. Za 100zł ciężko ale to doskonale wykonana lapmka, której próżno w tej cenie szukać u innych, gdzie kosztuje ponad 300zł. Mam też najwyższy model BD Icon więc jakieś porównanie mam. Chińczyk, gdyby miał lepszy tryb "moon" i czerwoną diodę byłby dla mnie ideałem ale ja lubię być na wyprawach mało widoczny stąd zależy mi na tych trybach, jeśli Ty ich nie potrzebujesz a chcesz mieć doskonałą czołówkę (i nie tylko, to świetna latarka EDC) z bardzo mocnym światłem to bierz bez zastanowienia !
    Dzięki - naprawdę warto znać.

    Kolejny "klon" Zebry (w cenie 40% pierwowzoru) - bardzo interesująca propozycja a pod niektórymi względami może nawet bardziej dopracowana od tych co wymieniłem. Wygląda, że gdzieś w okolicach 140 zł powinno się ją dostać. Troszkę niepokoi to odkręcanie się śrub co automatycznie rodzi pytania czy rzeczywiście stoi za tym jakość wykonania. Ale ogólnie wygląda zachęcająco. Gwoli ścisłości to nawet bardziej jest odpowiednik Army Tek jak Zebry H600 czy Nitecore Hc30. Dla mnie największą wadą jest jedynie brak polskiej dystrybucji i normalnej faktury. Ale zaznaczę, że nie wiem czy można chińszczyznę łatwo wrzucić w koszty - nigdy tego nie robiłem - jeśli nie to cena już nie jest jakaś specjalna.

    Tak czy tak jeśli potwierdzi się wysoka jakość wykonania (i spraw fakturowych) to może być nowy lider w kategorii świetne światło za rozsądną cenę.

    Pozdro
    Wiesiek

  2. #12

    Domyślnie

    Tak to już inne cenowo źródło światła do przełknięcia (ok 100 zł Tikka vs ten model), co innego Zebra za mniejszą 3 krotność Silkhunta. Widać że chyba faktycznie powstają klony bo diody cree już nawet nie markowe firmy ładują do latarek.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Co sądzicie o produktach Olight, qumpel używa, ale on gania po poligonach, strzela i w asg się bawi ...
    Nikon i podróże ...


  3. #13

    Domyślnie

    To jeszcze ode mnie pytanie: upewniam się że ładowarką technoline bc-700 nie naładuję ogniw 18650?
    Upewniam się, bo instrukcja nie wymienia tego typu ogniw jako obsługiwane
    I od razu pytanie 2 - jeżeli nie mogę jej użyć do ładowania tych ogniw jaką ładowarkę byście polecili i które ogniwa? W obu przypadkach interesuje mnie opcja dobry stosunek jakości do ceny. I polecane przez Was miejsca na dokonanie zakupu.
    Dzięki za pomoc
    Ostatnio edytowane przez RomanZWrocławia ; 02-11-2017 o 01:25
    myślę co piszę

  4. #14

    Domyślnie

    Ja mam taką - http://www.mhunt.pl/ladowarka-li-ion...charger-new-i2
    Ale mój kumpel kupił (w USA) taką co jest niewiele większa od ogniwa i zabiera nawet do plecaka.


    Ogniwa Panasonic 3400 mAh

    Pozdro
    Wiesiek
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 02-11-2017 o 01:54

  5. #15

    Domyślnie

    Ja sobie wczoraj tego petzla wypróbowałem w ciemnościach... jak najbardziej daje radę i spełnia moje oczekiwania.
    @jarek76 dzięki wielkie
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RomanZWrocławia Zobacz posta
    To jeszcze ode mnie pytanie: upewniam się że ładowarką technoline bc-700 nie naładuję ogniw 18650?
    Upewniam się, bo instrukcja nie wymienia tego typu ogniw jako obsługiwane
    I od razu pytanie 2 - jeżeli nie mogę jej użyć do ładowania tych ogniw jaką ładowarkę byście polecili i które ogniwa? W obu przypadkach interesuje mnie opcja dobry stosunek jakości do ceny. I polecane przez Was miejsca na dokonanie zakupu.
    Dzięki za pomoc
    posiadam - nie, nie naładuje. tylko AA i AAA
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Skilhunt H03 TIR Lens. Za 100zł ciężko ale to doskonale wykonana lapmka,..
    Ale za 110 ; )
    Nikon Fx

  8. #18
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Może nie w temacie bo cena wyższa ale co polecacie w wyższej cenie ale żeby jasność była czyli ponad 180metrow i dodatkowo UltraLight. Potrzebuję zminimalizować wagę ale nie kosztem jasności. Do tej pory używam mactronic Phantom i mocy jest dużo. Ale wiadomo że może być więcej. Interesuje mnie aby były dwa rodzaje światła rozproszone i strumień. Póki co używam paluszki 4XAAA Ale rozumiem że jeden akumulator będzie lżejszy i wydajniejszy. Możliwy zakup z AliExpress

  9. #19

    Domyślnie

    Podrzucam zdjecie z weekendowego wypadu z uzyciem tego petzla co kupilem...fajna sprawa

    20171103_163945_HDR.jpg
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  10. #20

    Domyślnie

    Mam słabszą Tikkinę co Ty i do chodzenia w zupełności wystarcza, do czegoś ambitniejszego i szperania na odległość już nie, mój wybór był świadomy, cena też była ważna.
    Nikon i podróże ...


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. ProShow Producer czołówka
    By manfred in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-02-2013, 10:52
  2. dobra karta 2GB do d50
    By markm in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 14-03-2011, 13:36
  3. [ Krajobraz ] dobra widoczność...
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 03-01-2010, 23:44
  4. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-06-2008, 22:11
  5. no dobra poddaje się
    By robin102 in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-01-2007, 12:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •