Wrzucam kilka pierwszych fotek z tegorocznego Mirosławca. W sumie to była dla mnie jedna z najlepszych imprez tego roku. Byłem tam już drugi rok z rzędu i muszę przyznać że nigdzie nie było takiej fajnej miejscówki dla prasy jak tam. Pozdrowienia dla całego towarzystwa!

Absolutnym zaskoczeniem był długi pokaz dynamiczny Mi-17 który w towarzystwie W-3 kilkukrotnie desantował i zbierał żołnierzy tuż sprzed naszego nosa. Nigdy nie widziałem żeby ktoś tak kręcił Hip-em, robił takie kosiaki i takie zwroty tuż przed ścianą lasu! Szacun dla pilotów i żołnierzy w środku trzymających się czegoś przy tych manewrach.

1.


2. Tu i ówdzie było "trochę" suchego trawska ...


3. Okazało się że nasze Mi-17 mają aktywne zagłuszanie


4. On naprawdę schodził w dół pod takim kątem.


Fajnie i dynamicznie zaprezentowała się para Su-22 robiąca wspólny start, kołowania i trzaskająca na zmianę low-passy, itp.

5.


6.


7.


8. Trochę słabiej niż zwykle wypadł malborski Mig-29 ale to również wina pogody. Ale i tak było na co popatrzeć.


9.



Było też trochę innych atrakcji, Kaman, wystrzeliwany 3 metry od nas bezpilotowiec, itp Jak się kiedyś ogarnę to może dorzucę więcej fotek.

10.


Wszystko strzelane Nikon D7200 + Sigma 150-600 Sport. Obróbka tradycyjna u mnie czyli przyciachane do rozmiaru.