Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Matka

  1. #1

    Domyślnie Matka

    Taki klimat wrzucam. Jestem ciekaw waszego zdania.

    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  2. #2

    Domyślnie

    Patrzyłem na to zdjęcie wczoraj... dzisiaj też na to patrzę i niestety dla mnie te klimaty to kiszka... odnoszę cały czas wrażenie że ta Pani przeszła amputację dłoni
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo lubię takie światło, daje klimat i przykuwa uwagę, Ale bardziej niż ta ręka o której pisze kolega frogi, nie mogę zrozumieć dlaczego zdecydowałeś by modelka w ciąży była w bluzie z kapturem?. Gryzie się to jak spodnie dresowe do stylowych szpilek. Nie lepiej było użyć zwykłej chusty?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    ...Gryzie się to jak spodnie dresowe do stylowych szpilek...
    Czemu? Jakaś Pank skóra też by pasowała. Moim zdaniem zabrakło tu przedewszystkim dłoni, matczynych rąk... światło, strój może być
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  5. #5

    Domyślnie

    Może taki ubiór nawiązywać do popkultury z którą matka się utożsamia, ale czy bluza dresowa symbolizuje oczekiwanie na nowego fana trzech pasków? Moim zdaniem Ostremu chodziło bardziej o zakrycie głowy ala Maria dla podbicia efektu świtła i sceny. Ręka jak i cały bok ginie w cieniu, Za to zamek, faktura bluzy i spodnie dresowe moim zdaniem nie pasują do takiego światła. Ale nie spieram się.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    ....Moim zdaniem Ostremu chodziło bardziej o zakrycie głowy ala Maria dla podbicia efektu świtła i sceny. Ręka jak i cały bok ginie w cieniu, ....
    Tak na to patrzysz... ciekawe co na to autor - @Ostry600
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Po pierwsze wielkie dzięki za komentarze, opinie i chwilę poświęconą na zastanowienie "o co temu Ostremu chodziło". Pewnie zwróciliście uwagę, że dziewczyna nie jest szczęśliwa - może smutek, może strach przed przyszłością.... Chciałem pokazać trochę inny punkt widzenia na temat ciąży. Większość fotek pokazuje piękny, radosny czas oczekiwania ale przecież nie zawsze tak jest niestety. Czasem jest to "życiowy kłopot". Dlaczego bluza z kapturem? Chciałem w ten sposób wpakować modelkę w pewien stereotyp - subkulturę blokersowo dresową gdzie (przynajmniej wg społecznego osądu) ciąża i macierzyństwo nie zawsze są radością.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2011
    Miasto
    zielona góra
    Posty
    190

    Domyślnie

    Dziwi mnie to, że komentujący nie ogarneli tematu. Zdjęcie bardzo dobre i od razu wiedziałem, co chciałeś przekazać.

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Karmiąca matka
    By gatewayfl in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-05-2015, 22:42
  2. [ Portret ] Matka.
    By PiciuD300 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-07-2014, 19:43
  3. [ Portret ] Matka
    By cloned in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-11-2009, 17:29
  4. [ Reportaż ] Matka i syn
    By wigi in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-07-2007, 20:11
  5. [ Reportaż ] Warao - Matka
    By josoko in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-08-2006, 20:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •