Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adi_1981 Zobacz posta
    papier: 187mm na 227mm

    - wycentrowane
    - bez marginesów
    - cała stronaAdrian
    Cytat Zamieszczone przez Adi_1981 Zobacz posta
    Drukuje całość elegancko ale musi sobie ukraść z jakieś 20, 25 % strony.
    Adrian
    Czegoś nie rozumiem.
    Jeżeli plik ma inne proporcje niż papier, to jak chcesz to wydrukować bez marginesów, cała strona i żeby jeszcze nie "ukradło" 25% strony?

    Cytat Zamieszczone przez Adi_1981 Zobacz posta
    PIERWOTNY:


    PO WYDRUKU - SKAN:


    PROSTE... - A ZARAZEM TRUDNE
    Podlinkowałeś ten sam plik dwa razy, to jak w końcu wygląda ten wydruk?
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  2. #22

    Domyślnie

    POPRAWKA!!! - OTRZYMANE W PROCESIE DRUKOWANIA ZAMIESZCZAM PONIŻEJ. PROSZĘ ZWRÓCIĆ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA DŁUGOŚĆ WCIĘCIA OD LEWEJ STRONY.


    - - - - kolejny post - - - - - -

    KOREKTA

    WSTAWIAM ORYGINALNY, ZESKANOWANY WYDRUK ZDJĘCIA, KTÓRE POWINNO WYGLĄDAĆ JAK DWA ZDJĘCIA ZAMIESZCZONE POWYŻEJ, PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA GŁĘBOKOŚĆ WCIĘCIA OD LEWEJ STRONY KU ŚRODKOWI I LOGICZNIE UZASADNIĆ, KTÓRE USTAWIENIE DAŁO CIAŁAhttp://members.upcpoczta.pl/g.kabala1/foto.pdf

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Nbogdan Zobacz posta
    Czegoś nie rozumiem.
    Jeżeli plik ma inne proporcje niż papier, to jak chcesz to wydrukować bez marginesów, cała strona i żeby jeszcze nie "ukradło" 25% strony?



    Podlinkowałeś ten sam plik dwa razy, to jak w końcu wygląda ten wydruk?
    ...POPRZEZ WYPEŁNIENIE KOSZTEM KSZTAŁTU

  3. #23

    Domyślnie

    Wpisz w sterowniku drukarki, jeżeli jest taka możliwość, format papieru na jakim drukujesz, bo mi to wygląda jakby zdjęcie było środkowane do formatu a4 a nie tego Twojego mniejszego.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adi_1981 Zobacz posta
    ......POPRZEZ WYPEŁNIENIE KOSZTEM KSZTAŁTU
    Naprawdę zależy Ci na zdeformowanych wydrukach ? Nie wiem czy dobrze rozumiem, chciałbyś niezależnie od proporcji zdjęcia aby było bez marginesów na papierze o rozmiarze 260 x 180 mm. ?

  5. #25

    Domyślnie

    @Adi_1981 poważnie, zastanów się czy nie będzie najprościej sprzedać ten Twój nowy nabytek i kupić Canona który będzie drukował zdjęcia pod Twoim ulubionym programem. Dodam, że jesteś naprawdę oryginalny, jeżeli zakupiłeś laserową drukarkę za takie pieniądze żeby drukować zdjęcia.

  6. #26

    Domyślnie

    A może zamiast rybki wędkę? Ten link prowadzi do biblioteki video tutków z obsługi tego programu: http://www.ddisoftware.com/qimage-u/learn.htm
    Na tej stronie jest również link do instrukcji w pdf.
    Powodzenia.
    Z6II|FTZII|N10-24|N14-24|N35|N24-70|N105VR|N70-200VRII|TC-14EIII|TC-17EII|SB800|YN-685|YN-460II|YN-622N-TX|YN-622N|YN RF-602|YN RF-603
    Było: D700+MB-D10|D200+MB-D200|

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmluty Zobacz posta
    @Adi_1981 poważnie, zastanów się czy nie będzie najprościej sprzedać ten Twój nowy nabytek i kupić Canona który będzie drukował zdjęcia pod Twoim ulubionym programem. Dodam, że jesteś naprawdę oryginalny, jeżeli zakupiłeś laserową drukarkę za takie pieniądze żeby drukować zdjęcia.
    ...Jak widzisz, lekko "wyprzedziłem" postęp czasu bądź epoki.
    Mam już swoje lata i nie tylko do wydruku fotografii inwestowałem w ten sprzęt. Sądzę, że dokonałem bardzo trafnego wyboru jak na moje potrzeby służbowe jak i "zabawę" w wolnym czasie. Drukowanie będzie gdzieś na piątym miejscu mojej inwestycji.

    Naprawdę zależy Ci na zdeformowanych wydrukach ? Nie wiem czy dobrze rozumiem, chciałbyś niezależnie od proporcji zdjęcia aby było bez marginesów na papierze o rozmiarze 260 x 180 mm. ?
    Zależy mi na poprawnej konfiguracji w stronę sterownika. Zdjęcia mogą być i do góry nogami, istotne jest dla mnie to, czy kombajn wykona powierzone mu przeze mnie zadanie.

    Wpisz w sterowniku drukarki, jeżeli jest taka możliwość, format papieru na jakim drukujesz, bo mi to wygląda jakby zdjęcie było środkowane do formatu a4 a nie tego Twojego mniejszego.
    ...a jak sobie wyobrażasz procedurę "edytowania pliku systemowego kombajnu"? mam to zrobić przez notatnik, NERO czy kalkulator? - Nie wiem co do mnie piszesz. Z taką sytuacją nie miałem jeszcze styczności.

    A może zamiast rybki wędkę? Ten link prowadzi do biblioteki video tutków z obsługi tego programu: http://www.ddisoftware.com/qimage-u/learn.htm
    Na tej stronie jest również link do instrukcji w pdf.
    No po prostu miodzio

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adi_1981 Zobacz posta
    ...a jak sobie wyobrażasz procedurę "edytowania pliku systemowego kombajnu"? mam to zrobić przez notatnik, NERO czy kalkulator? - Nie wiem co do mnie piszesz. Z taką sytuacją nie miałem jeszcze styczności.
    Instrukcja obsługi strona 305 (to o formatach obsługiwanego papieru). Ostatnia pozycja CUSTOM i wpisujesz rozmiar papieru jaki posiadasz. Ale podobno wyprzedziłeś epokę, to i takie rzeczy powinieneś wiedzieć

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Jaką drukarkę wybrać do drukowania zdjęć?
    By tazman in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-02-2015, 01:35
  2. Program do drukowania zdjęć.
    By 2marekm in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-01-2014, 11:29
  3. Program do drukowania zdjęć
    By Vargas in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-03-2013, 19:57
  4. Darmowy program do drukowania zdjęć
    By koniksk in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2010, 12:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •