Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Śmiglaki z Axalp

    Zapraszam na kilka rozkręconych śmigieł z Axalp.
    W tym roku były aż 3 dni lotne więc był czas na trening panningu


    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

  2. #2

    Domyślnie

    ale ładnie pozamykane wirniki odbyły się w ogóle pokazy czy same treningi?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grafo Zobacz posta
    ale ładnie pozamykane wirniki odbyły się w ogóle pokazy czy same treningi?
    Odbyły się, odbyły
    Od 3 do 5 mi się podoba że wskazaniem na 3 i 5
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

  4. #4

    Domyślnie

    Wiem, że nie jest łatwo wyciągnąć takie czasy żeby tak zamknąć śmigła. Moim zdaniem nie zawsze się to sprawdza, a mam na myśli głównie 1.
    Najbardziej z wrzutki podoba mi się 2. Ze względu na kolorki, plany(bo przecież Axalp z nich słynie) no i dynamikę którą dają właśnie tak rozkręcone łopaty.
    Fuji

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grafo Zobacz posta
    ale ładnie pozamykane wirniki odbyły się w ogóle pokazy czy same treningi?
    Tak jak Przemek pisał był pełny wypas. Treningi we wtorek i dwa dni pokazów.

    Cytat Zamieszczone przez Przemekkk666 Zobacz posta
    Odbyły się, odbyły
    Od 3 do 5 mi się podoba że wskazaniem na 3 i 5
    Dzięki. A na Wildgarst w końcu wszedłeś? Mam nadzieję, że tak Pozdrowienia.

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Wiem, że nie jest łatwo wyciągnąć takie czasy żeby tak zamknąć śmigła. Moim zdaniem nie zawsze się to sprawdza, a mam na myśli głównie 1.
    Najbardziej z wrzutki podoba mi się 2. Ze względu na kolorki, plany(bo przecież Axalp z nich słynie) no i dynamikę którą dają właśnie tak rozkręcone łopaty.
    Tak czasem zamkniętego śmigła nie widac ale tło zawsze ciekawie rozmyje. Tym razem w Axalp miałem mnóstwo czasu a heli latały bardzo często więc była okazja potrenować. Na jednodniowych pokazach pewnie szkoda by mi było zmarnowanych klatek. A zabawa z panningiem jest przednia

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krunz Zobacz posta

    Dzięki. A na Wildgarst w końcu wszedłeś? Mam nadzieję, że tak Pozdrowienia.
    No dopiąłem swego i wlazłem w czwartek A to czekaj, bo zabrzmiało to tak, jakbyśmy rozmawiali na Axalp, a nie kojarzę....
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemekkk666 Zobacz posta
    No dopiąłem swego i wlazłem w czwartek A to czekaj, bo zabrzmiało to tak, jakbyśmy rozmawiali na Axalp, a nie kojarzę....
    Jeśli Michał (Frodo) mi dobrze przekazał a ja niczego nie przekręciłem to rozmawialiśmy i to nie raz. Mieszkałem z Radkiem i Zdzichem w domku przy lotnisku (Piotrek). Obok ekipy Leona i Michała

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krunz Zobacz posta
    Jeśli Michał (Frodo) mi dobrze przekazał a ja niczego nie przekręciłem to rozmawialiśmy i to nie raz. Mieszkałem z Radkiem i Zdzichem w domku przy lotnisku (Piotrek). Obok ekipy Leona i Michała
    No to faktycznie, już teraz wszystko stało się jasne Myślałem, że masz tu inny nick
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

  9. #9

    Domyślnie

    No... Ja nawet nie wiem, do czego się przyczepić :/ Chyba tylko do tego, że ta 2-ka na 1/40 wrzucona pomiędzy zestaw na 1/15 i 1/25s nie wygląda już tak efektownie jak powinna :P Pięknie. Z naciskiem na 1.
    Zdradzisz, ile procent fotek w serii poszło do kosza? Ja poniżej 1/25s raczej staram się nie schodzić, bo statystyka wygląda wtedy fatalnie. A tu widzę, była walka na 1/15...
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yanis Zobacz posta
    No... Ja nawet nie wiem, do czego się przyczepić :/ Chyba tylko do tego, że ta 2-ka na 1/40 wrzucona pomiędzy zestaw na 1/15 i 1/25s nie wygląda już tak efektownie jak powinna :P Pięknie. Z naciskiem na 1.
    Zdradzisz, ile procent fotek w serii poszło do kosza? Ja poniżej 1/25s raczej staram się nie schodzić, bo statystyka wygląda wtedy fatalnie. A tu widzę, była walka na 1/15...
    Dzięki
    Skuteczność była bardzo słaba myślę, że ok. 1-3%. Było mnóstwo czasu na takie zabawy. Na stanowisku byłem na świt a pokazy 2x1,5h dziennie. Ostatni set kończył się 15.30. Nam się nie spieszyło bo i tak czekaliśmy aż otworzą trasę na dół z Axalp. Można więc było w spokoju trzaskać panning bo heli latały bardzo często przewożąc VIPów i ładunki. Szybko sprawdziłem, że do zamknięcia Pumy potrzeba 1/15, na Augustę i mniejszego EC wystarczy 1/25. To w zasadzie czysta statystyka. 1/10 i nawet 1/5 też można by zamknąć. Pytanie tylko ile tysięcy zdjęć by na to poszło ale w końcu by się udało

Podobne wątki

  1. axalp
    By eskimos in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 27-01-2013, 20:34
  2. Axalp 2011 .......................................
    By golden in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-10-2011, 21:02
  3. Axalp
    By eskimos in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-11-2010, 02:29
  4. Chcecie wiecej Axalp?? No to prosze bardzo... Axalp 2009
    By deoc in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-10-2009, 09:04
  5. Axalp by golden
    By golden in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 25-10-2009, 18:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •