Close

Strona 11 z 20 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 191
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    LR to 600 zł, PS koło 1800. Przyjmując wymianę Lr co 2 lata, a PS'a co 6 mamy /ciach/
    Twoja kalkulacja chyba jest trochę kulawa - a gdzie (tańszy niż zakup) upgrade?
    FF (Fuji + Fuji)

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez josephebeloki Zobacz posta
    Czy Ty się dobrze czujesz? Ja od 2013 roku mam LR 5.7 i nie zamierzam zmieniać przez kolejne 10 lat, dopóki nie powstanie alternatywa bądź Adobe nie wyluzuje.
    Mam też Photoshop CS5 (12.0) - kwiecień 2010 - śmiga do dzisiaj cudownie. Nic, ale to nic mi nie brakuje... tego nie zmienię bo cóż mogą oni tam dodać zmienić?
    Że co, że panel będzie bardziej szary albo bardziej DIZAJNERSKI? W dupie to mam, ja wykorzystuje to jako narzędzie do pracy, a nie, że bajer do zabawy.

    Nie widzę sensu na razie jakiejkolwiek zmiany. Póki co pudełkowe wersje mi wystarczają i póki nie zmienię sprzętu, to nadal będę tak działał.
    I dokładnie opisałeś dlaczego zrezygnowali z pudełek i wprowadzili abonament.

  3. #103

    Domyślnie

    Jeżeli brakuje pomysłów na lepszy produkt (bardziej funkcjonalny, oferujący nowe, użyteczne funkcje), to się kombinuje jak kasować klientów cały czas za to samo. To oczywiście ma dużo wspólnego z praktykami monopolistycznymi i nam klientom trudno będzie się temu oprzeć przez "głosowanie nogami" przechodząc do innego oferenta. Czytałem, że w podobnym kierunku kombinuje MS ze swoimi "okienkami".

  4. #104

    Domyślnie

    A dla Mac iserów jest darmowy Phocus Hasselblada , którzy obrabia nefy . Niestety tylko na Macu


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #105

    Domyślnie

    Czy jeśli zaktualizowałem Lr6 do nowego Lr Classic CC to znaczy, że nie mogę już cofnąć się do starszej wersji? I zakupiony za 600 zł Lr6 właśnie poszedł się w cholerę?
    (miałem kupioną licencję na Lr6 w Cortland i instalowałem przez chmurę)

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemysllaw Zobacz posta
    Czy jeśli zaktualizowałem Lr6 do nowego Lr Classic CC to znaczy, że nie mogę już cofnąć się do starszej wersji? I zakupiony za 600 zł Lr6 właśnie poszedł się w cholerę?
    (miałem kupioną licencję na Lr6 w Cortland i instalowałem przez chmurę)
    Zawsze możesz na czysto zainstalować wersję 6.11: https://helpx.adobe.com/pl/lightroom...downloads.html Czyli najbardziej aktualną wersję LR6
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  7. #107

    Domyślnie

    Najbardziej aktualna dostępna jest wersja 6.7

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemysllaw Zobacz posta
    Najbardziej aktualna dostępna jest wersja 6.7
    Z linku powyżej masz 6.11 http://trials3.adobe.com/AdobeProduc...oom_6_LS11.exe

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Zawsze możesz na czysto zainstalować wersję 6.11: https://helpx.adobe.com/pl/lightroom...downloads.html Czyli najbardziej aktualną wersję LR6
    Jak już pisałem, na powyższej stronie (przed chwilą sprawdzałem) najwyższą wersją do pobrania jest LR 6.7, kilka dni temu wycięli wyższe wersje, przynajmniej u mnie tak to wygląda. Poza tym LR6 doszedł do 12, u mnie pokazuje: Lightroom version: 6.12 [ 1125239 ]. Instalacja LR CC usuwa wcześniejsze wersje, o ile nie zaznaczy się odpowiedniej opcji przy instalacji. Miałem podobny problem, ale udało mi się wrócić do 6.12, może gdzieś w czeluściach netu jest jeszcze ta wersja do odszukania, albo się pojawi.

    Ups, w czasie pisania postu trochę się wyjaśniło.

  10. #110

    Domyślnie

    Tam jest do pobrania goła wersja 6.0 i poniżej update'y ale tylko do wersji 6.7.

    @poste
    Jak Ci się udało wrócić do najświeższej szóstki?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Hmm, na angielskiej wersji strony jest 6.12.

    https://helpx.adobe.com/lightroom/kb...downloads.html

Strona 11 z 20 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Lightroom - jak dodać nowy szablon www?
    By siedemczwartych in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-06-2017, 08:47
  2. [D7100] nowy sposób na profil kolorów ACR i Lightroom
    By Limax7 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-06-2014, 10:15
  3. Jak sprawdzić czy nowy obiektyw jest faktycznie NOWY
    By irche in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-09-2009, 01:59
  4. Bedzie nowy Camera Raw 5.2 i Lightroom 2.2
    By kichu in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-11-2008, 16:27
  5. jest nowy firmware do D70
    By bartmika in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 317
    Ostatni post / autor: 31-08-2005, 09:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •