Close

Strona 8 z 20 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 191
  1. #71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    (DxO jest jeszcze za darmo do końca listopada).
    gdzie i jaki jeśli można zapytać?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #72

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    gdzie i jaki jeśli można zapytać?
    http://www.dxo.com/us/practicalphotography
    FF (Fuji + Fuji)

  3. #73

    Domyślnie

    Zazwyczaj takie napisy są umieszczane na spodzie osłony, albo wcale.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #74

  5. #75

    Domyślnie

    Dzięki, pobrane, zainstalowane, działać działa. Eksport jakoś wolny i widzę tylko możliwość zadania rozdzielczości dłuższego boku, a krótszego już nie. Jest wtyczka do przerzucania pomiędzy DXO a LR, ale...nie przenosi ustawień, a tylko otwiera plik. Na plus można kopiować ustawienia między plikami w pbrębie DXO (chociaż nie widzę gdzie wybrać które...). Generalnie trzeba by sporo czasu, kilka poradników i praktyki żeby się odnaleźć. No ale jest za darmo, więc niech sobie na dysku będzie (chociaż 9tka też była i chyba raz uruchomiłem. No ale teraz adobe zmotywowało, to może dam szansę).

  6. #76

    Domyślnie

    Przyznam ze czytam różne informacje i pogubiłem się co ma byc czym. Jedynie jest pewne że skurkowańcy nie chcą ciągnąc wersji pudełkowych co mnie niepomiernie wkur...

  7. #77

    Domyślnie

    To po prostu przejdź do konkurencji. W takich przypadkach działa tylko głosowanie portfelem.

  8. #78

    Domyślnie

    Jako człowiek nieco związany z IT po prostu rozumiem ich decyzję. Jest zwyczajnie racjonalna (nie dzielą się marżą, odcinają kupony od wypracowanej pozycji na rynku), konieczna (jak się ma dojrzały produkt, to trudno co rok-dwa wypuszczać nową, mocno zmodyfikowaną wersję, którą użytkownicy masowo kupią, a zespół programistów trzeba utrzymywać). Trudno, pożegnałem się z pudełkiem (LR6) i kupiłem abonament. Przy okazji mam pełnego PS'a. Od modelu subskrypcyjnego przy dojrzałych produktach nie ma raczej odwrotu, konkurencja miejmy nadzieję spowoduje obniżenie wysokości abonamentu.
    Przy okazji w porównaniu z pudełkiem dostałem więcej narzędzi korekcji perspektywy, dehaze, ... I chyba jest ciut szybszy. Na 100% stwierdzę za 10 dni, jak będę mieć większą sesję do obróbki.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  9. #79

    Domyślnie

    Ja jestem zaskoczony miażdżącą przewagą negatywnych komentarzy na ich fanpejdżu. Mam nadzieję, że faktycznie ludzie nie kupią wersji CC i wtedy Adobe pojdzie po rozum do głowy.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  10. #80

    Domyślnie

    Jeżeli faktycznie nie ugną sie i nei bedzie dalszych wersji dla tych którzy mają wersje pudełkowe. To trzeba będzie rozejrzeć sie za konkurencyjnymi pakietami. Mam ostatnią pudełkową wersję PSa i LRa. Ale jak tak dalej pójdzie ...

Strona 8 z 20 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Lightroom - jak dodać nowy szablon www?
    By siedemczwartych in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-06-2017, 08:47
  2. [D7100] nowy sposób na profil kolorów ACR i Lightroom
    By Limax7 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-06-2014, 10:15
  3. Jak sprawdzić czy nowy obiektyw jest faktycznie NOWY
    By irche in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-09-2009, 01:59
  4. Bedzie nowy Camera Raw 5.2 i Lightroom 2.2
    By kichu in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-11-2008, 16:27
  5. jest nowy firmware do D70
    By bartmika in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 317
    Ostatni post / autor: 31-08-2005, 09:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •