Close

Strona 9 z 48 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 480
  1. #81

    Domyślnie

    Chyba źle odbierasz moje posty. Przecież podając linki potwierdzam Twoją opinię że niektóre wersje mają dolną płytkę z tworzywa, więc nie rozumiem o co Ci chodzi.

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztofh Zobacz posta
    Chyba źle odbierasz moje posty. Przecież podając linki potwierdzam Twoją opinię że niektóre wersje mają dolną płytkę z tworzywa, więc nie rozumiem o co Ci chodzi.
    Chodzi o to, że troszkę niepotrzebnie zastosowałeś w pierwszych postach "ironiczny" (przynajmniej tak to odebrałem) ton wypowiedzi "nie wiem co ty kupiłeś" nie wiedząc jak jest w rzeczywistości. I cieszę się, że znalazłeś potwierdzenie moich wypowiedzi w sieci...

  3. #83

    Domyślnie

    Absolutnie nie miałem takiego zamiaru (sorry) ale nie znam wszystkich produktów peak design.
    OK temat faktycznie wyczerpany.

  4. #84

    Domyślnie

    Jeszcze jeden "szczegół" może przyda się potencjalnym użytkownikom Capture v1 standard- maksymalna szerokość paska na którym można go zamontować to nie 76 mm podawane przez producenta, a 69 mm, bo takiej szerokości jest "szczelina". Do maksymalnej grubości 13 mm też warto mieć dystans, bo jeśli pasek jest wyjątkowo twardy to okaże się, że nie "zgniecie" się zbytnio i wtedy śruby wkręcą się np. tylko 2 czy 3 mm...
    Ogólnie system nie jest zły i zapewne wersja v1 wymagała dopracowania. Być może v3 jest dopracowane, bez minusów... Wyższa cena po części jest spowodowana "nowością", po części właśnie metalową płytką dociskową, po części dodatkowymi, dłuższymi śrubami w komplecie.

  5. #85

    Domyślnie

    Do grubszych pasków są dostępne dłuższe śruby. Capture v.3 jest jeszcze węższy - 60mm
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Do grubszych pasków są dostępne dłuższe śruby. Capture v.3 jest jeszcze węższy - 60mm
    Tak, wiem... Ale czytając "podstawową" specyfikację mamy informacje, o paskach max 13 mm grubości. Wg. mnie do takiej grubości warto zastosować właśnie te dłuższe, niepodstawowe śruby.
    Ale na jakiej podstawie wyliczono 76 mm szerokości to ja już nie wiem...

  7. #87

    Domyślnie

    Zmierzyłem swojego klona- 69mm na wcisk.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Zmierzyłem swojego klona- 69mm na wcisk.
    Czyli podobnie jak w v1- tam jest dokładnie 69,3 mm

  9. #89

    Domyślnie

    Przetestowałem w boju płytkę Capture V.3., z płytką Dual Plate. Z Nikonem D750+24-120 wszystko zachowywało się bardzo stabilnie i komfortowo. Przed zakupem miałem pewne wątpliwości, bo 300 zł za uchwyt wydawało mi się stanowczą przesadą. Jest to jednak świetna sprawa. Nic się nie obija o żebra, dostęp do aparatu bardzo wygodny. Jeden z bardziej udanych zakupów ostatnimi czasy.

  10. #90

    Domyślnie

    Witam. Jestem użytkownikiem innego systemy foto, ale temat o Peak Design chyba najlepiej się u Was rozwinął.

    Jestem przed zakupem Capture Pro V3. Planuję także kupić sobie nową głowicę. Nie chcę mieć problemów z odpinaniem płytki więc chcę aby jedna płytka pasowała do statywu i capture Pro.
    Mam na oku dwie głowice:
    - Benro IH1 - arca ale płytka jest długa
    - Genesis ABH 36 - arca i płytka kwadratowa

    I teraz tak:
    1. Mogę kupić powyższe głowice, ale czy te płytki będą pasowały do Capture Pro V3? Bo mają od spodu śruby...
    2. Jeśli kupię sobie zestaw Capture Pro V3 z płytką dedykowaną to czy będę mógł bez problemu przymocować to takich głowic?
    3. Czy kwadratowa płytka arca będzie pasowała do głowicy, w której standardowo leży płytka prostokątna?
    4. Czy prostokątna płytka będzie bezpieczna w capture pro V3?

    Dziękuję za pomoc!

Strona 9 z 48 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Przyroda od kapelutka - wątek zbiorczy
    By kapelutek in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-08-2016, 13:49
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2016, 00:31
  3. Uchwyt Peak Design Capture Pro
    By Doczu in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 11:40
  4. Tanie Hostele - temat zbiorczy
    By MR in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2009, 14:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •