Close

Strona 4 z 48 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 480
  1. #31

    Domyślnie

    @-zahir- niestety nie mam porównania, bo nie miałem. Ale kupuj nowy! Można przeczytać w FAQ:

    3. Our new Capture v3 will not work with the old Pro Pad. The new Pro Pad won't work very well with older Capture models. This is because we reduced the size of Capture v3 and the new Pro Pad. Capture v2 and v1 were about 1 cm (.4") wider than Capture v3. The old Pro Pad was also a bit larger. We reduced the size of Capture and Pro Pad to make them significantly more comfortable and less obtrusive.
    https://www.kickstarter.com/projects...slide-lit/faqs

  2. #32

    Domyślnie

    dzięki za info, nie zakładałem konieczności zakupu Pro Pad - jakbym wiedział, że takie bunkry wyjdą to bym od razu na kickstarter do koszyka dodał.

  3. #33

    Domyślnie

    Chyba z tymi kierunkami wszystko ok. Na zdjęciu masz starą płytkę PRO, którą aby zamontować w Manfrotto RC2 trzeba było ją poszerzyć.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cp-5.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	121,0 KB
ID:	2415

  4. #34

    Domyślnie

    Nowy Capture jest świetnie zrobiony. Z racji mniejszej szerokości trzeba uważać, czy na pewno będzie pasować do szelki plecaka. W moim Thule - na styk.
    Świetna jest nowa płytka mocująca o znacząco niższym profilu.

    Odkryciem jest Slide Lite. Świetnie wykonany, bez silikonowego wypełnienia jak w większym modelu. Po zwinięciu zajmuje co najmniej dwa razy mniej miejsca niż większy model. W sytuacji gdy planuję mało chodzić, używać capture lub torby - Slide lite wygrywa. Oczywiście na całodzienną włóczęgę z aparatem wziąłbym dużego Slide'a.
    Do paska jest fajne malutkie mocowanie do gniazda statywowego.

    Nowe, cieńsze linki kotwiczek pozwoliły mi na rezygnację z drucianych trójkątnych klamerek i mocowanie kotwic bezpośrednio do uchwytów w korpusie.
    Wszystkie elementy są bardzo ładnie zapakowane, do każdego jest dołączony woreczek na akcesoria.

    Przy okazji - zabawki zamówione w przedświąteczny czwartek wieczorem dotarły do paczkomatu w piątek wieczorem, poniżej 24h. Szacun dla sklepu i kurierów.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  5. #35

    Domyślnie

    A ktoś może porównywał: Everyday Sling 10L vs Everyday Messenger 13 (torby)?

  6. #36

    Domyślnie

    @Lukasz_85 rozważałem Messenger ale ostatecznie wybrałem Sling, ze względu na elastyczniejszy sposób użycia - to torbo-plecak, którego używam również (po usunięciu grodzi) jako zwykły urban bag.
    W trybie foto mieszczę w nim małą lustrzankę z dużym obiektywem + tele + dużą głowicę do statywu (trzyczęściowe nogi podwieszam na paskach) + drobiazgi typu pilot, filtry, baterie, kable i karty. Oprócz tego telefon, klucze, portfel + mała (0.5L)butelka wody i taki setup spokojnie sprawdza się w zdecydowanej większości (przynajmniej moich) foto scenariuszy począwszy od wypadów rowerowych (świetnie leży na plecach podczas pedałowania), przez piesze miejskie wycieczki po dalsze wypady za miasto. Z oczywistych względów nie nada się na kilkudniowy wypad w góry czy coś w tym rodzaju ale też nie takie jest jego przeznaczenie. Dla mnie fajne jest to, że jest to jednocześnie bardzo fajna i "wygodna" miejska torba do użytku na co dzień i że tak też wygląda.

  7. #37

    Domyślnie

    -zahir- dzięki! w wolnym czasie pójdę do sklepu obejrzeć jak to wygląda z bliska. Na bank nie chce tej największej messenger 15. Kupiłeś 10l sling?

  8. #38

    Domyślnie

    Tak - 10L

  9. #39

    Domyślnie

    A wie ktoś czy iPad 10,5” ze smart keyboard wejdzie bez problemu do Sling 5l?

  10. #40

    Domyślnie Peak Design [zbiorczy temat]

    No więc zamówiłem Sling 5l, po czym anulowałem zakup, bo po zobaczeniu filmu na oficjalnym kanale okazało się, że iPad Pro nie wejdzie, mimo że tablety do 11” są wspierane (muszą być inne proporcje). Dalej się zastanawiam, czy może nie jest tak, że się zmieści, tyle że będzie lekko wystawał do głównej przegrody. Niestety nie mam jak sprawdzić, a nie będę ryzykował zakupu, bo nie miałbym jak zwrócić w razie czego.

    Rozważałem jeszcze Sling 10l, ale po maksymalnym zamknięciu Messengera, obie torby są prawie równie duże, więc chyba byłoby to bez sensu. Plusem 10l jest dla mnie na pewno lepszy design od wersji 5l, ale i tak gorszy od Messengera. Przebolałbym to, no ale rozmiar za duży. Niezbyt widzę jakąkolwiek alternatywę - za bardzo mi się spodobały rozwiązania Peak Design, żeby z nich teraz rezygnować.

    Także pozostaje mi chodzić z Messengerem 13” wszędzie, nawet jak jest prawie pusty.
    Ostatnio edytowane przez skinny500 ; 19-01-2018 o 16:55

Strona 4 z 48 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Przyroda od kapelutka - wątek zbiorczy
    By kapelutek in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-08-2016, 13:49
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2016, 00:31
  3. Uchwyt Peak Design Capture Pro
    By Doczu in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 11:40
  4. Tanie Hostele - temat zbiorczy
    By MR in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2009, 14:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •