Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Dziękuje wszystkim za wyczerpujące wyjaśnienie , wszystkie argumenty do mnie dotarły . Nastawię się psychicznie na droższy statyw i kupię coś lepszego. Zrobię research , zbiorę więcej $$$ i kupię.
    Na początek mam pytanie, @Nbogdan ten chinol ZOMEI za ok 300zł na jakiej podstawie twierdzisz że jest lepszy, masz jakieś doświadczenie z tym statywem ?

    Wynalazłem jeszcze taki : Manfrotto Compact Advanced też w cenie mniej więcej tego chinola
    Ostatnio edytowane przez load6 ; 31-01-2018 o 22:00

  2. #22

    Domyślnie

    Miałem przez chwilę to Manfrotto (Com.Adv.) i niestety głowica była słaba, no ale mój ciężkawy d7200 to trochę inna bajka. Nie pamiętam już, jak to chodziło, w każdym razie aparat w pionie obracał się pod swoim ciężarem (z obiektywem oczywiście).
    Popatrz na Benro, niedrogie i dość popularne, chwalone. W podobnej cenie znajdziesz np. Vanguard, ale u nas poza promocjami są sporo droższe niż np. w Amazonie (mam i nie narzekam w tej klasie- cena i wielkość). Patrz na sporą nośność, można wtedy dociążyć, np. powiesić plecak i jest inna historia.

  3. #23

    Domyślnie

    Witam, mam pytanie odnośnie ustawienia głowicy statywu. U mnie jest możliwość ustawienie jej maxymalnie pod kątem 30 stopni. Czy np. kiedy mamy zamiar fotografować niebo byłaby jakaś róznica między kątem ustawienia głowicy między kątem 30 a 90 stopni?

  4. #24

    Domyślnie

    Oczywiście, że będzie różnica.

  5. #25

    Domyślnie

    Nawet Hama Star 75 + p900 dał radę; przerobiłem trochę głowicę, wymieniłem ten plastik przy głowicy na metalową śrubę, przesmarowałem towotem by lżej chodziła...
    Dało radę nakręcić i Księżyc i Saturna, ale trzeba było się nagimnastykować z tą głowicą, a czasem po prostu jej nie ruszać, tylko korekty wykonywać delikatnie przesuwając nogami statywu
    Muszę sobie coś lepszego sprawić, najlepiej z precyzyjną głowicą pozwalającą na tzw. mikroruchy, co w astrofotografii jest ważne.

  6. #26

  7. #27

    Domyślnie

    Witam
    Mam zamiar zakupić do swojego P900 statyw Manfrotto 190XPRO3 + Głowica Manfrotto MHX PRO - 3WG czy taki zestaw będzie ok, czy ew. w podobnej cenie znajdę coś lepszego?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Nikon P900 OSTROŚĆ
    By 89karolina in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 01-05-2017, 23:04
  2. Statyw Do Nikona p900
    By wojciech998 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-04-2017, 14:48
  3. Jak uzyskać taki Mega zoom Nikon p900 ?
    By JayseePL in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-04-2017, 16:41
  4. Nikon P900 zdjęcia seryjne z samowyzwalaczem
    By 89karolina in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-10-2016, 00:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •