Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Komputer do obróbki

    Witam

    Mam pytanie dotyczące komputera do obróbki który będzie lebszy czy Apel czy PC?

    Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Obojętne, kwestia budżetu, gustu, jakie oprogramowanie preferujesz lub jakie masz już kupione, konkretny monitor podepniesz do obu.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Obojętne, kwestia budżetu, gustu, jakie oprogramowanie preferujesz lub jakie masz już kupione, konkretny monitor podepniesz do obu.
    Chodzi mi o takiego aplla już z monitorem

    Apple iMac 27" Retina 5K (2017)*

    Czy lepszym będzie osobny monitor

    Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Siedzą na tym ludzie i sobie chwalą, a inni zdecydowanie poleca zakup konkretnego kalibrowanego monitora, dla mnie apple w 2017 roku to fanaberia i nigdy bym tego nie kupił ale wielu chce mieć solidny markowy sprzęt i nigdy by jakiegoś składaka pc nie kupiła, jak się zdecydujesz i ustalisz budżet to zaglądnij w tematy na forum o sprzęcie może się coś dowiesz i pytaj już o konkrety.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Siedzą na tym ludzie i sobie chwalą, a inni zdecydowanie poleca zakup konkretnego kalibrowanego monitora, dla mnie apple w 2017 roku to fanaberia i nigdy bym tego nie kupił ale wielu chce mieć solidny markowy sprzęt i nigdy by jakiegoś składaka pc nie kupiła, jak się zdecydujesz i ustalisz budżet to zaglądnij w tematy na forum o sprzęcie może się coś dowiesz i pytaj już o konkrety.
    Ok dzięki

    Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

  6. #6

    Domyślnie

    Jeden powie, że PC drugi, że Apple. Ja brałbym PC, bo tak preferuję. Za kasę na nowe Jabłko masz znacznie mocniejszego PC albo po prostu takiego jak Apple i więcej zostaje w portfelu.
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smogg9 Zobacz posta
    Jeden powie, że PC drugi, że Apple. Ja brałbym PC, bo tak preferuję. Za kasę na nowe Jabłko masz znacznie mocniejszego PC albo po prostu takiego jak Apple i więcej zostaje w portfelu.
    Dzięki

    Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

  8. #8

    Domyślnie

    To zależy na jakim programie chcesz pracować. Jeśli premiere pro to zdecydowanie PC, za cenę imaka kupisz bardzo wydajnego kompa z dobrym eizo. Jesli chcesz wykorzystać komputer appla musisz przestawić się na final cut zamiast premiere pro. Ten program pisany jest pod system appla, i rzeczy które się na nim robi działają kilkukrotnie szybciej niż w premiere pro (np takie stabilizowanie ujęć). Kupowanie kompa apple i używanie na nim premiere pro to marnotrastwo kasy.
    ;]

  9. #9

    Domyślnie

    ja mysle o przesiadce na stacjonarnego pc, poki co macbook daje rade, ale strasznie mi cial i lr i ps na podobnej konfiguracji w w10, poza tym kwestia kolorow na monitorach, w w10 naprawde porazka, az boje sie dotykac z tego wzgledu, chociaz z drugiej strony wlasciwym jest tylko jeden (pracuje na 3) a na pozostalych widze jak moze wygladac u sredniakow, podziele sie doswiadczeniem jak przetestuje winde bardziej


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    ja mysle o przesiadce na stacjonarnego pc, poki co macbook daje rade, ale strasznie mi cial i lr i ps na podobnej konfiguracji w w10, poza tym kwestia kolorow na monitorach, w w10 naprawde porazka, az boje sie dotykac z tego wzgledu, chociaz z drugiej strony wlasciwym jest tylko jeden (pracuje na 3) a na pozostalych widze jak moze wygladac u sredniakow, podziele sie doswiadczeniem jak przetestuje winde bardziej


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ok

    Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Komputer do obróbki zdjęć
    By grzegorzdz72 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 09-08-2019, 19:11
  2. Komputer do obróbki zdjęć
    By Foto1270 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 20-12-2016, 18:05
  3. Jaki komputer do obróbki zdjęć?
    By MARJAN in forum Komputery
    Odpowiedzi: 396
    Ostatni post / autor: 12-02-2013, 15:40
  4. Komputer do obróbki zdjęć
    By hadwao in forum Komputery
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 17-08-2011, 18:28
  5. Komputer do obróbki NX 2
    By mirek in forum Komputery
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-05-2011, 22:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •