Close

Strona 12 z 20 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 194
  1. #111

    Domyślnie

    Ja się nie nadaję na modela niestety. Jestem mega drewnem. Jest tu w wątku kilka auto, choć nie powiedziałbym, że są one reżyserowane.

  2. #112

  3. #113

    Domyślnie

    Bardzo dobrze dobrana kolorystyka tła, modelki i detali. I przez to kolor najmocniej do mnie gada na tych zdjęciach. Jedynie 179 odstaje od reszty.

  4. #114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    [center]177.

    178.
    179.
    180.
    181.
    182.
    183.
    Spośród tych - zdecydowanie 178 wpadło mi w oko. Zastanowiłbym się nad przycięciem np. do kwadratu, ale i tak mi się podoba.
    Ostatnio edytowane przez sl011 ; 30-07-2018 o 09:11

  5. #115

    Domyślnie

    Długo planowałem tę sesję. Inspirował mnie Bladerunner. Nie do końca wyszło, ale też nie mam takich środków technicznych, żeby zrobić wszystko, co bym chciał.


    184.


    185.


    186.


    Więcej na blogu.

  6. #116

    Domyślnie

    Takie inne, niepokojące nawet bym powiedział.
    Co do samych fotek to 184 cień nosa niepokojąco idzie ku oku, ale za to ciekawy cień na ścianie się pojawia i dlatego nawet bym kadrował bardziej w lewo aby jak najwięcej cienia pokazać.
    185. to mi się nawet podoba takie "malarskie" wyszło, osobiście bym już przeciągną to tło nie zostawiając tych otworów po lewej.
    186. Tutaj jedynie ten łańcuch wydaje mi się zbędnym elementem.

    Ogólnie fajnie że eksperymentujesz i gdzie na blogu jest więcej zdjęć bo ja nic tam nie widzę?

  7. #117

    Domyślnie

    Taka fota do wnętrza folderu z płyta.
    Bladerunner to fantastyczna kopalnia świetlnych kreacji. Faktycznie trzeba do tego zaplecza.
    ALE
    Nie tak do końca.
    Podstawa jest separacja oświetlenia „modela” od światła kreującego tło.
    Lub takie użycie rożnego rodzaju przeszkadzajek oświetleniowych aby zmodyfikować oświetlenie na jednym obiekcie

  8. #118

    Domyślnie

    Już jest na blogu więcej (i jest tam wersja pierwszego zdjęcia z usuniętym cieniem). Bladerunner to inspiracja, ale wiadomo, że nie chciałem tego aż tak bardzo odtwarzać. Podstawowym problemem jest dla mnie to, że oni to kręcili w greenboxie i mieli tam maszynę do dymu/mgły - to daje fajny klimat i możliwość rozproszenia światła.

    Te wzory na ścianie były dla mnie ważną częścią tej sesji. Pierwotnie chciałem mieć na sesji wizażystkę, która machnie mu taki wzór na twarzy, ale nie udało mi się z nikim umówić na pasujący termin.

    Taka fota do wnętrza folderu z płyta.
    Trochę też mam takie wrażenie. Miało być filmowo, a wyszło... k-pop? Boys band? Modowo? Vampire Diaries? :P
    Ostatnio edytowane przez Umbra ; 11-09-2018 o 18:06

  9. #119

    Domyślnie

    Chyba to jednak nie dym ani maszyna do mgły. Wygląda na to, że to efekt z 3dsmaxa, blendera, czy w czym oni to robią.

    https://www.youtube.com/watch?v=gQ8noORAJuc

    Trzeba się będzie chyba nauczyć CGI. :/

  10. #120

    Domyślnie

    Sprawdź sobie suchy lód, moim zdaniem robi najbardziej klimatyczny dym. Mam maszynkę do dymu i strasznie kopci. Jakbym miał agregat to bym brał w krajobraz i miał mgłę na co drugim zdjęciu. Suchy lód pełza nisko i fajnie spływa z obiektów.

Strona 12 z 20 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Foto-żart ] Ewolucja
    By niezarejestrowany in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-06-2011, 23:08
  2. [ Krajobraz ] Ewolucja....
    By ART69 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 06-11-2010, 12:21
  3. [ Krajobraz ] Ewolucja.
    By Nikonozaur in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 10:28
  4. [ Makro ] Ewolucja...
    By borregaard in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-05-2008, 13:22
  5. [ Krajobraz ] Ewolucja
    By Liczba in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 04-04-2007, 17:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •