Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Meksyk nr 2

  1. #1

    Domyślnie Meksyk nr 2

    Niestety, poprzedni wątek o Meksyku został zbanowany, a ponieważ zostało powiedziane dużo za mało, za to skasowane dużo za dużo, może wypadałoby go odświeżyć?
    W końcu gdzieś o Meksyku trzeba pisać.

    Na początek krótka i sympatyczna relacja z jednego z meksykańskich miasteczek:

    https://www.youtube.com/watch?v=Q-KhsQ_tCdk

  2. #2

    Domyślnie

    Super. Jedyny mankament to zbyt szybkie ruchy kamerą co powoduje szarpanie i smużenie. Cała reszta OK. Take my brew away... też fajne...

    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    To nie mój film, niestety. Wrzuciłem, bo fajnie pokazuje jedno z mniej popularnych miejsc wśród turystów.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    To nie mój film, niestety. Wrzuciłem, bo fajnie pokazuje jedno z mniej popularnych miejsc wśród turystów.
    Właśnie wróciłem z Meksiko i mogę potwierdzić, że to piękny kraj, jeden z najwspanialszych w których byłem. Może nie za bardzo tam kochają Amerykanów (sorry Liguś, ale mam na to ze setkiem dowodów [wyłączając Acapulco i Jucatan] - nie oceniam, to po prostu fakt), ale mimo to uważam, że to idealne miejsce dla turysty. Szczególnie Chiapas jest warte uwagi. Jedźta.


    A Guanajuato fajne (niej jest prawdo jednak, że nie jest znane, turystów jednak jest tam zatrzęsienie), takie góra ze jeden dnia.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 19-11-2017 o 04:03

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Właśnie wróciłem z Meksiko i mogę potwierdzić, że to piękny kraj, jeden z najwspanialszych w których byłem. Może nie za bardzo tam kochają Amerykanów (sorry Liguś, ale mam na to ze setkiem dowodów
    Ależ nie musisz mieć dowodów, doskonale o tym wiem. Może nie kochają, ale jakimś cudem garną się do nich tabunami przez płot.
    Sam Meksyk jak najbardziej, przyjaźni ludzie, przyzwoite ceny i kawał historii do obejrzenia.
    Tylko jedna fota? Zdecydowanie mało za mało...

  6. #6

    Domyślnie

    Bieda to garną, ale nie chcę robić OT, szczególnie foto, bo nie jestem pewny czy to wypada w tym temacie

    PS Zaryzykuję, inna sprawa, że poznałem też zajebiaszczych Amerykańców, nawet takich, którzy robili "podesty" pod Grateful Dead oraz nauczyłem się od was przyrządzać grzybki. Dziękuweczka, choć w sumie to nic nie trzepnęło

    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 19-11-2017 o 04:29

  7. #7

    Domyślnie

    To jest wątek nr 2 o Meksyku. Jak się komuś coś nie spodoba, to założy się o Meksyku wątek nr 3.

    A poza tym na focie odwzorowanie La Catrina, o ile się na tym znam, więc dlaczego OT?

  8. #8

    Domyślnie

    Nie jest to La Catrina, ale jej foteczki też posiadam Korzystając z dżetlaga mogę sobie chociaż z Tobą pogadać jak człowiek
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 19-11-2017 o 04:46

  9. #9

    Domyślnie

    Tylko nie mów Ciao, bo pójdę spać.

    No to jak masz Katrinę, to poka...

  10. #10

    Domyślnie

    Bracie, brakowało mi Ciebie. Katrinę i Santa Muerte wrzucę gdy się wgrajo a co do Mehiko to serious polecam okolice naszejszego święta wszystkich świętych. Sporo się dzieje.


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Meksyk.
    By cz4rnuch in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 25-09-2017, 10:10
  2. [ Reportaż ] Meksyk
    By ArtX in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 20:48
  3. [ Architektura ] mEKSYK
    By dawidlawecki in forum Architektura
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-05-2009, 23:14
  4. [pytanie] Meksyk
    By saygon in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-02-2008, 22:14
  5. [ Krajobraz ] Meksyk
    By Bobeck in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-07-2007, 22:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •