Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: Głodówka

  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Moim zdaniem praca z tą wersją jest łatwiejsza
    No i od razu lepiej to wygląda
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    No i od razu lepiej to wygląda
    No dokładnie. Z tej silnie naświetlonej wychodzi albo kaszana bez wyrazu, albo takie ufo jak pokazywałem...

  3. #43

    Domyślnie

    Hej

    Nie dalej jak miesiąc temu byłem tam i robiłem zdjęcia pod złożenie panoramy tego miejsca. Może nie do końca z tego samego. Robiłem z przystanku. Byłem tam mało korzystnej dla fotografii godzinie. Miejscówka ma potencjał na fajne zdjęcia. Pojechałem na zachód ale pogoda się zmieniła i nie udało mi się nic ciekawego zrobić.

    Moja obecność nie jest w Twoim wątku przypadkowa. Koledzy już doradzili Tobie jak można w postprodukcji niektóre rzeczy ogarnąć. Ja ze swojej strony zapraszam Cie do naszej forumowej zabawy w RAWki. Można się tam zmierzyć z obróbką różnych rawków, a także sporo nauczyć poprzez czerpanie z obróbki innych.

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Słowo się rzekło @Merkator, teraz Twoja kolej Są głosy za ...
    Ośmieliłeś mnie Mam nadzieję, że znajdą się następni.
    W sumie kiedyś chyba już pokazywałem te pstryki.

    1. Na zimowo

    2. wiosenne

    3.

  5. #45

    Domyślnie

    Miejsce z potencjałem, tymbardziej o różnych porach roku. Widać że warto się tam pojawić i spróbować swych sił. Ładne ujęcia @merkator
    Nikon i podróże ...


  6. #46

    Domyślnie

    Przyznam się, że sporo musiałem się napracować suwaczkami by wydobyć chmury. Obrazki były na granicy prześwietlenia. Rozpiętość tonalna sceny przekraczała możliwości matrycy, ale jakoś się udało. Cóż, takie warunki w tym miejscu to standard, kontrasty są duże.

  7. #47

    Domyślnie

    Bardzo fajnie się wątek rozwinął. O zdjęciu autora wątku wiele już napisano. Nic nowego nie miał bym do dodania.
    @merkator, z takimi zdjęciami potrzebowałeś dopingu do zaprezentowania?? Bardzo, ale to bardzo podobają się. Co tu dużo mówić - wszystko widać. Jest tak, jak należy. Bez wątpienia nic lepiej bym nie zrobił. Jakbyś miał zdjęcia co miesiąc... No bardzo dobre wrażenie o różnych porach roku robi to miejsce.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    ..... Jakbyś miał zdjęcia co miesiąc... No bardzo dobre wrażenie o różnych porach roku robi to miejsce.
    Niewykluczone, mogę zrobić taki projekt Bo mam taką pracę, że przynajmniej raz w miesiącu jestem w tamtej okolicy a poświecenie kwadransa na zrobienie pstryka nie stanowi problemu.
    Czekam na obrazki kolegów

  9. #49

    Domyślnie

    Witam.
    Moja wersja:




Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Głodówka
    By merkator in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-11-2014, 18:59
  2. [ Krajobraz ] Późnopopołudniowa Głodówka
    By bk2x in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-01-2012, 22:32
  3. [ Krajobraz ] Wieczorowa Głodówka
    By Shooter in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-12-2008, 02:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •