Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Klify

  1. #1

    Domyślnie Klify

    Daje rade?


  2. #2

    Domyślnie

    Nawet bardzo daje radę! Jest naturalnie, co na forum moze sie bardzo podobac. Brakuje jednak trochę magii w tym kadrze, takiego czegos od siebie... Bo ksiażkowo jest wykonane idealnie!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja napiszę co mnie się tu nie podoba zdecydowanie: Kolor tej piany na morzu - jakiś dziwno niebieskawy, zresztą całe morze przy takim słoneczku ma zdecydowanie za mało tego złocistego odcienia a za dużo niebieskiego. Druga sprawa to te klify w oddali - o ile ostrzony pierwszy plan mógłby być, to to co zaznaczyłem na czerwono wygląda jak żyletka, odcina się się to strasznie od tych nie ostrości dalej

    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  4. #4

    Domyślnie

    miejsce zaznaczone na czerwono trochę świeci, szczególnie u góry po prawej stronie, ogólnie fajne
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  5. #5

    Domyślnie

    A macie jeszcze kilka, piekny zachod, trudne zdjecia...ostrosc klifu jest jaka jest, blisko byl to jest ostry, to nie "bateryjki do testow ostrosci"...

    2. To mi sie podoba.


    3. szeroko klasycznie z moherow, widok z miejscowki turystycznej, pierwsze co widzimy kiedy jestesmy w Irlandii i ktos zawozi was na mohery.


    4. wasko bez swiatla, szkoda, bo zdjecie mi sie podoba.


    5. No i takie ladne swiatlo, wczesna "golden hour".

    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 10-10-2017 o 00:09

  6. #6

    Domyślnie

    To ja wybieram golden hour oraz dwójeczkę, tam gdzie światełko to mi w duszy gra
    Nikon i podróże ...


  7. #7

    Domyślnie

    Każdy pisze co uważa. Napisałem że książkowo są wykonane idealnie i się podobają. Wielu może się uczyć od Ciebie . A czepianie się że ostrość na klifie jest nieodpowiednia to dla mnie już bufonizmem zalatuje.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  8. #8

    Domyślnie

    Coś z tą ostrością jest jednak "na rzeczy"...
    Dwójka popełniona niemal z tego samego miejsca wygląda znacznie plastyczniej, ma więcej "powietrza".

    Piątka najlepsza jak dla mnie

  9. #9

    Domyślnie

    W 1. prawy narożnik nie gra. Trochę szerszy obiektyw albo tzw. zoom w nogach i byłoby super. Ale i tak mi się podoba. 2. pod tym względem lepsze.

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Klify Moherowe
    By Greg77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27-07-2017, 17:59
  2. [ Krajobraz ] Klify Baltard
    By Greg77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 09-05-2013, 22:28
  3. [ Krajobraz ] Klify Moheru
    By Greg77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-04-2013, 07:33
  4. [ Krajobraz ] Wyrzeźbione klify
    By hateom in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-12-2012, 17:28
  5. [ Krajobraz ] Klify
    By Przeeemek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-01-2010, 03:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •