Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2013
    Miasto
    Brzegi-Bukowina
    Posty
    30

    Domyślnie Marta i Przemek plener ślubny Podhale

    Jak w tytule kilka kadrów z dobrej miejscówki z widoczkiem na Tatery

    1.)


    2.)


    3.)


    4.)


    5.)


    6.)


    7.)


    8.)


    9.)

    10.)


    11.)



    12.)

    Ostatnio edytowane przez biko1 ; 03-10-2017 o 13:59

  2. #2

    Domyślnie

    Technicznie bez zarzutu, niektóre ujęcia wręcz jak z pocztówki, ale... wszystkie pozy takie sztuczne

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Technicznie bez zarzutu, niektóre ujęcia wręcz jak z pocztówki, ale... wszystkie pozy takie sztuczne
    Piszesz, technicznie bez zarzutu. Czy na pewno widzimy te same zdjęcia?

  4. #4

    Domyślnie

    Na ostatnich lampa zdominowała światło naturalne i widać bardzo że było dopalane lampą bo światło ostre. Nie mam nic przeciwko lampie ale jak jest subtelnie użyta. Takie moje skromne zdanie oglądającego. Pierwsze zdjęcia przyjemniejsze.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo fajne widoczki, w tle. Zdjęcia 8,10,11 prześwietlone. Czym doświetlałeś w plenerze ?
    D610 | N 35mm f2 | N 24-120mm f4 | T 100-400mm f4.5-6.3

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2013
    Miasto
    Brzegi-Bukowina
    Posty
    30

    Domyślnie

    Piszesz, technicznie bez zarzutu. Czy na pewno widzimy te same zdjęcia?
    proszę się nie krępować i przelać swoje myśli na "papier", po to wrzucam zdjęcia na forum żeby ktoś mi ktoś wskazał błędy( szczególnie techniczne), których ja nie dostrzegam.

    Technicznie bez zarzutu, niektóre ujęcia wręcz jak z pocztówki, ale... wszystkie pozy takie sztuczne
    Postaram się nad tym pracować, początki są trudne, dzięki za uwagi.

    Na ostatnich lampa zdominowała światło naturalne i widać bardzo że było dopalane lampą bo światło ostre. Nie mam nic przeciwko lampie ale jak jest subtelnie użyta. Takie moje skromne zdanie oglądającego. Pierwsze zdjęcia przyjemniejsze.
    ostatnie są już w końcowej fazie, gdy słońce jest za horyzontem ( ostatnie w domku po zmierzchu). Waliłem lampą to fakt, zbyt chyba mocno, pomyślę nad zamianą parasolki na większy softbox.

    Bardzo fajne widoczki, w tle. Zdjęcia 8,10,11 prześwietlone. Czym doświetlałeś w plenerze ?
    rili przepalone? w lightroomie nie pokazało przepałów wszystko na jednej parasolce z YN 685.

  7. #7

    Domyślnie

    Jeżeli to są początki, to powiedziałbym że są bardzo obiecujące
    Pozy faktycznie są sztuczne, szkoda, ale to kwestia wypracowania. Kolory mogłyby być bardziej nasycone. Szkoda, że na wszystkich zdjęciach masz obcięte nogi. Nie podoba mi się pomysł na 5, za to na 6 już bardzo fajnie. W 1 można było spróbować ustawić ich lepiej względem tła, żeby nie było tej białej plamy po prawej stronie, szkoda, że 3 jest obcięte, podobnie jak 6, na 8 dałbym przestrzeń przed młodym, nie za młodą, 11 zdecydowanie najbardziej mi się podoba. Czym to robione?

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2013
    Miasto
    Brzegi-Bukowina
    Posty
    30

    Domyślnie

    Jeżeli to są początki, to powiedziałbym że są bardzo obiecujące
    Pozy faktycznie są sztuczne, szkoda, ale to kwestia wypracowania. Kolory mogłyby być bardziej nasycone. Szkoda, że na wszystkich zdjęciach masz obcięte nogi. Nie podoba mi się pomysł na 5, za to na 6 już bardzo fajnie. W 1 można było spróbować ustawić ich lepiej względem tła, żeby nie było tej białej plamy po prawej stronie, szkoda, że 3 jest obcięte, podobnie jak 6, na 8 dałbym przestrzeń przed młodym, nie za młodą, 11 zdecydowanie najbardziej mi się podoba. Czym to robione?
    super, dziękuję za uwagi. Faktycznie nogi pościnane, co prawda to wycinek tej sesji ale przeglądam resztę i powtarzam to na większości. 11 ciachnięta z poczciwego N 24-70

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biko1 Zobacz posta
    11 ciachnięta z poczciwego N 24-70
    Ja bym to widział ze 180 2.8 Ale i tak najbardziej mi się podoba z tych, które pokazałeś.

  10. #10

    Domyślnie

    Jak na początki to jest bardzo dobrze, jest duży potencjał. Wiedziałem sporo gorsze starych niby wymiataczy, 6 lepsza od 5 - to sesja młodych a nie Tatr No i dziwnie wygląda na 6 ta dłoń młodego na pupie.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Ślubne + Plener Zamek Moszna ] Monika i Przemek
    By kurczeblade in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 18-04-2017, 23:13
  2. Kamila i Przemek | i reportaż, i plener
    By Iza Górska in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 01-08-2011, 15:30
  3. Marta i Adam reportaż ślubny
    By hantsha in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-12-2010, 11:57
  4. Ewelina i Przemek - plener (16)
    By willy_fil_ in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-10-2010, 07:43
  5. Abmumowe (Marta i Przemek)
    By life in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-05-2009, 21:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •