Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
Moja SB-700 uległa destrukcji podczas lotu ze statywu i poszukuję następcy.


Co polecacie? Lampa ma się sprawdzić zarówno przy ślubach jak i w fotografii wnętrz. Liczba przewodnia nie niższa niż 700-tka (czyli GN38 ) głowica obracana w obie strony jak w Sabinie, nie jak w YN.
Kup na Alle używaną SB-800 lub 900. Mam trzy takie. Pracują dobrze. W 900 po dwóch latach padł palnik. Koszt 30 zł kolega elektronik. 800 dalej błyskają na weselach.

Będę wdzięczny za pomoc.

BTW, budżetu nie podam, mieszkam w Norwegii, tu ceny trochę inne
Mam jako back-up dwie YN-560, ale praca z nimi do komfortowych nie należy.
Nowych Sb-900, 910 już nie ma, SB-700 jest dość droga, o najnowszym błyskającym produkcie Nikona ze względu na kosmiczną cenę nie wspomnę.

- - - - kolejny post - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
Moja SB-700 uległa destrukcji podczas lotu ze statywu i poszukuję następcy.
Mam jako back-up dwie YN-560, ale praca z nimi do komfortowych nie należy.
Nowych Sb-900, 910 już nie ma, SB-700 jest dość droga, o najnowszym błyskającym produkcie Nikona ze względu na kosmiczną cenę nie wspomnę.

Co polecacie? Lampa ma się sprawdzić zarówno przy ślubach jak i w fotografii wnętrz. Liczba przewodnia nie niższa niż 700-tka (czyli GN38 ) głowica obracana w obie strony jak w Sabinie, nie jak w YN.

Będę wdzięczny za pomoc.

BTW, budżetu nie podam, mieszkam w Norwegii, tu ceny trochę inne
Kup na Alle używaną SB-800 lub 900. Mam trzy takie. Pracują dobrze. W 900 po dwóch latach padł palnik. Koszt 30 zł kolega elektronik. 800 dalej błyskają na weselach.