Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie W lesie, w kiepską pogodę

    Kilka kadrów z szybkiego wypadu do lasu, a'la portretowych w świetle zastanym. Jak zawsze jestem ciekaw Waszych opinii, zwłaszcza konstruktywnie krytycznych Centralne kadrowanie zamierzone

    1.
    2.
    3.

    Pozdrawiam
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  2. #2

    Domyślnie

    Zdjęcia nudne, a tytułu aż szkoda komentować.

    Wysłane z mojego HUAWEI CAN-L11 przy użyciu Tapatalka
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  3. #3

    Domyślnie

    Tytuł na poziomie przysłowiowej "gimbazy" , nie znam autora ale wydawał mi się starszy...
    Zdjęcia natomiast wydają mi się takie sobie, wycieczkowe po prostu... obejrzeć i do albumu, nie wiem co by tu można komentować.
    Ostatnio edytowane przez frogi ; 27-09-2017 o 07:49
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  4. #4

    Domyślnie

    Gdyby 1 nie była kadrowana centralnie, tylko przed chłopakiem byłoby trochę przestrzeni, to kadr byłby ciekawszy. 2 i 3 po prostu zdjęcia ze spaceru. Tytuł... Xavier80... poważnie? Jakby co, to mogę zmienić...

  5. #5

    Domyślnie

    Zdjęcia są robione z różnych powodów. I w funkcji celu warto je oceniać. Świat byłby lepszy, gdyby wszystkie fotki robione "przy okazji" były własnie takie jak kolegi. Czy są wybitne - nie? Może nawet nie są bardzo ciekawe. Ale to porządna, sympatyczna pamiątka ze spaceru, do rodzinnego albumu. Może małym nakładem coś (oprócz tytułu) da się poprawić z kadrowaniem - vide ciut za bardzo ucięta stopa na pierwszym zdjęciu) i to warto być może skomentować. Nie flekujmy zdjęć, zwłaszcza, że te na to nie zasługują moim zdaniem.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  6. #6

    Domyślnie

    Liczyłem na oberwanie chmury w środku nocy z gradobiciem i z połamanymi drzewami w lesie. A tutaj pogoda idealna pod portrety i nie ma lasu. Mógłbyś pracować w Interii albo w Faktach

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję serdecznie za wszystkie opinie Zośku temat naturalnie możesz zmienić, trochę mnie poniosło
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  8. #8

    Domyślnie

    BW mi się podoba, ale ja ogólnie za kolorem nie przepadam. Delikatnie brakuje mi dołu. Jeśli masz po bokach więcej miejsca to można spróbować przesunąć chłopaka na prawo i na 100% będzie lepiej.
    A co do tytułu to znam ten ból

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Xavier80 Zobacz posta
    Zośku temat naturalnie możesz zmienić, trochę mnie poniosło
    Zmienione

  10. #10

    Domyślnie

    Do rodzinnego albumu jak najbardziej. Szkoda że pozy na każdym zdjęciu niemal identyczne. Na 1 dałbym aparat w lewo bo centralny kadr się nie broni
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Bo w pogodzie najważniejsza jest stabilizacja.
    By kl in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-01-2015, 07:17
  2. Problemy z AF w 55-200VR przy upalnej pogodzie
    By phantomak in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-06-2011, 17:20
  3. [ Krajobraz ] W lesie.
    By Nikonozaur in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 13-10-2010, 20:19
  4. [ Przyroda ] w lesie
    By Lesna in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-10-2009, 19:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •