Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Giant Causeway

  1. #1

    Domyślnie Giant Causeway

    Ciekawa miejscowka...kopalnia kadrow, ech mieszkac blizej a nie 5h jazdy i 450km


  2. #2

    Domyślnie

    Spokojnie, mimo raczej pochmurnej pogody. Podoba mi się detal na kamieniach skontrastowany z ogólnym rozmyciem reszty.

  3. #3

    Domyślnie

    No sam nie wiem... Jak na mój gust za dużo dołu.
    Oczywistym jest, że lepiej byłoby gdyby warunki były lepsze

  4. #4

    Domyślnie

    Fajowe, taki prawie minimal wyszedł. Też mi się wydaje, że jakby zdjęcie od dołu przyciąć kilka cm aby schody zaczynały się od samej krawędzi byłoby lepiej.

  5. #5

    Domyślnie

    Miejsce zacne a i fot dobry,dobra tonacja kolory nie przesadzone jest dobrze.Greg po drodze gdzies w poblizu jest "Dark Hedges" tez jest niezle.Czasem mi sie teskni za wyspa

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    No sam nie wiem... Jak na mój gust za dużo dołu.
    Oczywistym jest, że lepiej byłoby gdyby warunki były lepsze
    No widzisz z tym dolem to ja juz tak mam, ze lubie kiedy pierwszy plan jest mocny, taka wizja.

    Cytat Zamieszczone przez krunz Zobacz posta
    Fajowe, taki prawie minimal wyszedł. Też mi się wydaje, że jakby zdjęcie od dołu przyciąć kilka cm aby schody zaczynały się od samej krawędzi byłoby lepiej.
    Jak wspomnialem



    Cytat Zamieszczone przez vienko Zobacz posta
    Miejsce zacne a i fot dobry,dobra tonacja kolory nie przesadzone jest dobrze.Greg po drodze gdzies w poblizu jest "Dark Hedges" tez jest niezle.Czasem mi sie teskni za wyspa
    Mam i Dark Hedges, zdjecia gotowe zrobion o wschodzie...ogolnie objechalismy sporo miejscowek na polnocy i jeszcze zaczepilismy o dwie w Donegal, sporo materialu, choc warunki byly rozne.
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 25-09-2017 o 23:06

  7. #7

    Domyślnie

    chyba mniej dolu, jesli o mnie chodzi. co oczywiscie jest kwestia subiektywna i nie ma jednej recenpty. ale bym to widzial z 1/4 tego dolu co jest obecnie. wtedy masz geometryczna rownowage wielkiej plaszczyzny jednolitego nieba z malym, ale ciezkim kompozycyjnie dolem. ewentualnie troche wiecej dolu i polowka/gradient na niebie

    taki kadr z duzym dolem to w tych warunkach IMHO bardziej na pion, i wtedy mozna nawet scinac gore.


    poza tym to wykonanie na zwyczajowym, bardzo solidnym poziomie, wiec nie ma co dyskutowac.


    ja bym swoja droga wiele dal, zeby miec w zasiegu 450km takie sensowne wybrzeze. bo mieszkam niby nad morzem (z calym tego cudownym i tez "cudownym" wplywem na klimat) ale fotograficznie jest to mizerne wybrzeze i dopiero za Calais trzeba dojechac (350km, po drodze otrzec sie o smierc na belgijskich autostradach), zeby to mialo racje bytu...
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 26-09-2017 o 08:24

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] giant causeway
    By diablo1 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-10-2011, 09:01
  2. [ Krajobraz ] giant causeway
    By przemek29 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 08:53
  3. [ Krajobraz ] Through my eyes (Giant’s Causeway)
    By Klarens in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 09-08-2010, 18:31
  4. [ Krajobraz ] Giant's Causeway (Irlandia Północna)
    By Klarens in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 19-01-2010, 17:07
  5. [ Krajobraz ] Giant's Causeway - panoramicznie
    By robroy80 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-09-2009, 21:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •