Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Nikon D200, jakaś dziwna informacja na wyświetlaczu.

    Witam forumowiczów.
    Nie wiem czy dobrze wybrałem forum, ale trudno. Mam Nikona D200 dopiero od miesiąca i zaznajamiam się z nim pomału. Chciałem usunąć zdjęcie z karty w aparacie i nacisnąłem kosz, zdjęcie usunięte, ale chyba musiałem coś jeszcze nacisnąć, bo od tamtej pory, cały czas pojawia się informacja o zdjęciu (ISO, Balans, Tone, Sharpnes, Color, Saturation), na wyświetlaczu po zrobieniu zdjęcia i nawet podczas przeglądania zdjęć. Poszedłem z nim do zakładu fotograficznego, aby mi to usunęli, nie umiała mi tego zrobić Pani fotograf. Jest jeszcze druga sprawa. Jak mam ustawić w tych opcjach Fokus, bo robi nie za ostre zdjęcia w plenerze.
    Pozdrawiam
    Janusz

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Przecież to jest ściema.
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  4. #4

    Domyślnie

    Witaj Karolt. Ile Ty masz lat i jaki jest twój iloraz, że udzieliłeś takiej odpowiedzi. Czytałeś mój problem? Dlaczego Pani fotograf, nie dała sobie z tym rady. Skoro jesteś taki dobry, to udziel mi odpowiedzi, jak się pozbyć tej informacji na wyświetlaczu !!!

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Witaj Schwedel. Mam ten opis wydrukowany, i nie umiem tam znaleźć wzmianki o takiej informacji na wyświetlaczu, może byś mi podpowiedział, jak i co ustawić w tych opcjach związanych z ostrością.
    Nie wiem o co chodziło temu karolt, że napisał, - "że to ściema" - Może to on jest jakiś nierozgarnięty.

  5. #5

    Domyślnie

    fotograf robi zdjęcia a nie musi się znać na każdym sprzęcie

  6. #6

    Domyślnie

    W zalinkowanej instrukcji jest rozdział o przeglądaniu zdjęć na monitorze aparatu i są tam opisane opcje odnośnie wyświetlanych informacji.

  7. #7

    Domyślnie

    Chyba piszesz o opcji uruchamianej wybierakiem oraz w menu "Opcje odtwarzania". Nie pamiętam jak w D200, ale powinno być podobnie jak w innych Nikonach: strzałka w dół lub w górę. Kolejne kliknięcie powoduje powrót do podglądu samego zdjęcia bez parametrów.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rasder Zobacz posta
    Ile Ty masz lat i jaki jest twój iloraz

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Może to on jest jakiś nierozgarnięty.
    Witaj Rasder .
    Bardzo miło nam cię poznać.
    Przynajmniej wiemy, z kim mamy do czynienia...
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  9. #9
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zawsze miałem problem z tłumaczeniem instrukcji obsługi z Polskiego na Nasze i pewnie wielu ma podobnie

  10. #10

    Domyślnie

    Witaj.
    Naciskając strzałkami w prawo lub w lewo przewijasz zdjęcia, górna strzałka służy miedzy innymi do wyświetlania informacji o zdjęciu. Naciśnij ją kilka razy i informacje o zdjęciu znikną.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Informacja R06 na wyświetlaczu i migająca bateria
    By spy89 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-02-2013, 15:33
  2. [Nikon D3000] Informacja na wyświetlaczu
    By gumer in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-03-2012, 11:03
  3. dziwna winieta??? :/ W d200
    By Kyo in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 01-09-2008, 08:43
  4. Błąd CHA na wyswietlaczu D200
    By flakon in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 27-08-2008, 10:34
  5. Pasek na wyswietlaczu D200
    By Adak in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-06-2006, 10:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •