Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Połączenie

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    w jednym koncu jakas tecza

    w drugim koncu jakis kawalek zamku

    po srodku nudne jak flaki z olejem pomieszanie przed, w trakcie i po komunistycznych kamienic.



    po co?

  3. #3

    Domyślnie

    No ale taki jest Kraków i większość polskich miast.
    Oceniając zdjęcie, tym razem mam mieszane uczucia..
    Nikon i podróże ...


  4. #4

    Domyślnie

    Vienko dałbym więcej z prawej nie obcinając ulicy i tym samym zamku i ciął trochę w panoramę, wyszłoby lepiej. Poprostu miałeś zawsze mocniejsze prace
    Nikon i podróże ...


  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Vienko dałbym więcej z prawej nie obcinając ulicy i tym samym zamku i ciął trochę w panoramę, wyszłoby lepiej. Poprostu miałeś zawsze mocniejsze prace
    Masz racje w zupelnosci ,niemniej wszystko dzialo sie dosc szybko,zobaczylem ,ze sa dosc dobre warunki wiec postanowilem ,ze zrobie zdjecie,na szybkosci wlecialem na taras i z reki bez ustawiania statywy ,filtrow itp zrobilem fote ogniskowa 24 mm wiec kadrowanie odbywalo sie nogami a jak wiadomo na tarasie nie ma hektarow,pozatym jak sie cofalem zeby objac wiecej kadru to barierka wchodzila do zdjecia.Zdjecie kwestia gustu moze sie podobac lub nie

  6. #6

    Domyślnie

    Ogólnie się podoba ale jak piszesz o sytuacji zastanej to już rozumiem dlaczego tak jest. Nie zawsze możemy zrobić idealne ujęcia.
    Nikon i podróże ...


  7. #7

    Domyślnie

    Panowie forum fotograficzne jest po to by umieszczać zdjęcia, a jak się komuś zdjęcie nie podoba jak panu @akustyk to może się wysilić, ale w temacie a nie silić na mądrości jak w drugim poście tego wątku. Można napisać, że niebo fajne, tęcza fajna bo trzeba przyznać że takie kolory widzi się rzadko, i dodać to co ewentualnie możnaby poprawić itp, żeby ten co zdjęcie umieścił (bo się mu chciało to robić, dzieki temu forum żyje, że ludzie umieszczają różne prace na różnym poziomie i Ci co się uczą mają z tego jakaś korzyść) mógł z porad skorzystać......

    Pozdrawiam
    Michał
    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 27-09-2017 o 07:59 Powód: Czyszczenie OT...

  8. #8

    Domyślnie

    To było pierwsze słońce w Krk po kilku dniach ulewy i tęcza w sądziedztwie podlanego Wawelu. Tyle... Tylko tyle i aż tyle. Sam miałem chęć to upamiętnić ale w ręce był tylko iPhone. Wyszło jak wyszło.
    Myślę, że chwila wpatrzenia w zdjęcie i widać, że nie chodziło tutaj o jakąś wielką sztukę a po prostu spontaniczny kadr.
    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 27-09-2017 o 07:57 Powód: Czyszczenie OT...

  9. #9

    Domyślnie

    Ja myślę, że wątek po wyczyszczeniu jakże mało interesującej wymiany zdań, zaczął się nadawać ponownie do działu foto, bo jego wcześniejszą wersję można z powodzeniem przenosić do cafe...
    Autora zdjęcia prosiłbym o większy dystans do komentujących, nawet jeżeli komentarze nie pasują. Taki urok forum fotograficznego, że czasem jest krytyka. To nie fejs z lajkami.
    Komentujących proszę o skupienie się na ocenie zdjęcia. A jeżeli nie mają nic konstruktywnego do powiedzenia, to niech nie nabijają sobie licznika postów... Pozdrawiam serdecznie wszystkich...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Ja myślę, że wątek po wyczyszczeniu jakże mało interesującej wymiany zdań, zaczął się nadawać ponownie do działu foto, bo jego wcześniejszą wersję można z powodzeniem przenosić do cafe...
    Autora zdjęcia prosiłbym o większy dystans do komentujących, nawet jeżeli komentarze nie pasują. Taki urok forum fotograficznego, że czasem jest krytyka. To nie fejs z lajkami.
    Komentujących proszę o skupienie się na ocenie zdjęcia. A jeżeli nie mają nic konstruktywnego do powiedzenia, to niech nie nabijają sobie licznika postów... Pozdrawiam serdecznie wszystkich...
    Dystans dystansem, ale na pewne rzeczy nie moge sobie pozwolic, zwlaszcza jak ktos mocno przesadza, pozatym dlaczego trzymasz jedna ze stron i dla czego nie zwrociles uwagi koledze, ktorego dosc mocno ponioslo

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Połączenie
    By 90s in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-09-2014, 18:47
  2. Połączenie lamp.
    By m.luszczak in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-06-2012, 10:37
  3. Połączenie lamp.
    By m.luszczak in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-05-2012, 22:28
  4. połączenie cls z innymi
    By quantum678 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 18:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •