Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30
  1. #11

    Domyślnie

    Czytałem kiedyś o czyszczeniu, jednak dużo osób odradzało Rotina. Jeśli tak to polecicie zestaw jakiegoś producenta?

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bogusław123 Zobacz posta
    Czytałem kiedyś o czyszczeniu, jednak dużo osób odradzało Rotina. Jeśli tak to polecicie zestaw jakiegoś producenta?
    Odradzały bo...? Ja czyściłem Rotinem matryce w kilku aparatach i wszystkie żyją

  3. #13

    Domyślnie

    Zdaję się, że smugi się robiły.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bogusław123 Zobacz posta
    Zdaję się, że smugi się robiły.
    Nie potwierdzam...

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bogusław123 Zobacz posta
    Zdaję się, że smugi się robiły.
    Zacytuję siebie

    Cytat Zamieszczone przez smogg9 Zobacz posta
    Robiłem to już pewnie kilkadziesiąt razy przez kilka lat, różne aparaty - swoje, znajomych, lustrzanki, bezlusterkowce i nigdy nie było żadnych problemów, a efekt jak z serwisu
    Smug też nie zostawiały
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  6. #16
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja proponuje przetestować swoje możliwości, w menu aparatu unieść lustro i zaglądnąć do aparatu, jeśli patrząc na matrycę nie trzęsą się ręce i tętno nie podniosło się zbytnio to można zamawiać zestaw do czyszczenia, inaczej lepiej iść do serwisu, oczywiście 100zł za czyszczenie matrycy to rozbój w biały dzień

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    oczywiście 100zł za czyszczenie matrycy to rozbój w biały dzień
    Zrobię za 5 dyszek Kilka razy rozmawiałem z ludźmi na temat czyszczenie matrycy samodzielnie i kilka osób stwierdziło, że w serwisie na pewno robią to lepiej i bardziej profesjonalnie, bo przecież to serwis i nie kosztowałoby to 100zł jeśli to taki pikuś :P hehe
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  8. #18

    Domyślnie

    Ja również niepożądanego działania Rotina nie stwierdziłem. Smugi może od wielokrotnego użycia tego samego patyczka? Kiedyś nie wierząc sprawdziłem czemu 1 patyczek = 1 użycie i musiałem czyścić ponownie.

    Cytat Zamieszczone przez smogg9 Zobacz posta
    Zrobię za 5 dyszek Kilka razy rozmawiałem z ludźmi na temat czyszczenie matrycy samodzielnie i kilka osób stwierdziło, że w serwisie na pewno robią to lepiej i bardziej profesjonalnie, bo przecież to serwis i nie kosztowałoby to 100zł jeśli to taki pikuś :P hehe
    Ale to tak z wieloma sprawami jest. Z drugiej strony nie można znać się na wszystkim i też pewnie niejednokrotnie przepłaciłem za coś, co można było zrobić samodzielnie, gdyby była wiedza/umiejętności.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bic44 Zobacz posta
    Ja również niepożądanego działania Rotina nie stwierdziłem. Smugi może od wielokrotnego użycia tego samego patyczka? Kiedyś nie wierząc sprawdziłem czemu 1 patyczek = 1 użycie i musiałem czyścić ponownie.
    Używałem wielokrotnie tego samego patyczka i smug nie stwierdziłem, jak widziałem że już nie czyści dobrze to wtedy brałem nowy.

    Cytat Zamieszczone przez bic44 Zobacz posta
    Ale to tak z wieloma sprawami jest. Z drugiej strony nie można znać się na wszystkim i też pewnie niejednokrotnie przepłaciłem za coś, co można było zrobić samodzielnie, gdyby była wiedza/umiejętności.
    No tak, pełna zgoda. Jednak czyszczenie matrycy to nie jest jakaś skomplikowana czynność wymagająca specjalnej wiedzy czy umiejętności :P
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  10. #20

    Domyślnie

    Skoro tak mówicie, to nie pozostaje nic innego jak wypróbować zestaw Rotina

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Czyszczenie matrycy Nikon D610
    By slimlukas in forum Serwis
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 31-08-2016, 21:45
  2. czyszczenie matrycy. gdzie we wrocławiu?
    By nonnatus in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 08:59
  3. Czyszczenie matrycy Nikon ?
    By Dav3 in forum Serwis
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-03-2012, 00:33
  4. Czyszczenie matrycy - gdzie w okolicach Katowic?
    By natchniuza in forum Serwis
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-07-2010, 19:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •