Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Joomla zawsze była do przodu jeśli chodzi o możliwości rozbudowy. Z kolei wordpress się łatwiej pozycjonował. Od pewnego czasu stawiamy strony na wordpresie z powodu szablonów z tzw page builderem czyli stronę wypełniasz treścią bez znajomości kodu, wizualnie, na zapleczu. Banalne dla klientów, będzie i banalne dla Ciebie.
    ;]

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    ...stronę wypełniasz treścią bez znajomości kodu, wizualnie, na zapleczu...
    A to nie zawsze tak było? Joomla, WP... Nikt tu nie wspomina o takim czymś jak "Artisteer" program do robienia skórek... można sobie zrobić samemu zupełnie bez znajomości jakiegokolwiek języka programowania dowolnie wyglądającą powłokę
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  3. #13

    Domyślnie

    Próbowałeś tego artisteera? Widziałeś jaki to to kod wypluwa? Poza tym ja nie mówię wyłącznie o skórkach... Tylko o tym co mają. Obecnie na WP są szablony z builderem, pełne widżetów/modułów, są dla portfolio, cenników, teł, slajdów itp itd wszystko w jednym szablonie dopracowane na ostatni guzik. Na joomli można postawić potwora, ale wymaga to więcej pracy i znajomości kodu, szczególnie jak się coś wstawi nietypowego a potem ktoś ma to edytować.

    WP dla fotografa to idealny wybór. Chyba że joomla nadgoniła w prostocie WP, w co wątpię, chociaż nie uzywałem jej od 2 lat więc mogę się mylić.
    ;]

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Próbowałeś ...
    Ano, teraz dopiero załapałem o co z tym builderem chodzi... No to rzeczywiście znaczne ułatwienie, nie trzeba wszystkiego osobno szukać i kombinować... Artisteera próbowałem wiele lat temu, gdzieś w wersji 3 jeszcze, dużo później tak z czystej ciekawości zaglądnąłem do wersji 4 jak już tego "themlera" zaczęli wprowadzać. Postęp w możliwościach tego programu w porównaniu do wersji 3 wydawał mi się kosmiczny wręcz... W kodzie którym to wypluwało trochę grzebałem, rozpracowywałem sobie "co jest co i dlaczego tak działa... Ale oczywiście tak amatorsko tylko, w zakresie kilku stronek jakie prowadziłem, głębiej mnie to nie wciągnęło
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  5. #15

    Domyślnie

    Będę obczajal WP. Jak nie dam rady to tak jak radzicie trzeba będzie komuś zapłacić.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    D750 N35/1.8 N85/1.8 N24-70/2.8 2xYN685+YN622n

  6. #16

    Domyślnie

    Polecam ci niezwykle popularny i bardzo elastyczny szablon Avada (60$). W zasadzie laik może w edytorze graficznym zrobić prawie dowolną rzecz łatwo, szybko i w miarę skutecznie. Do tego multum pożytecznych dodatków typu liczniki, lightboxy, rotator, itp.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  7. #17

    Domyślnie

    Ok. Dziękuję. Jak już się do tego zabiorę to sprawdzę ten szablon.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    D750 N35/1.8 N85/1.8 N24-70/2.8 2xYN685+YN622n

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Oferta komunijna - co i jak
    By smuggie in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-12-2016, 09:11
  2. Oferta Photoshop i Fotografia
    By Sz@kal in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-11-2013, 11:39
  3. [ Foto-żart ] Oferta matrymonialna
    By J51 in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-05-2011, 20:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •