Close

Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 126
  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Myszowor Zobacz posta
    Czy wspominałem że będzie ciężko i drogo? Nie mówiłem o stalkach bo na wycieczkach się ich nie używa. Kupisz 24-70 i masz 900g do kilograma wagi dodaj aparat 850g, ładowarkę, akumulatorek zapasowy, a zakres na 70mm się nie kończy, dodaj zooma 70+ i masz 2kg+ do tego wartość sprzętu w tysiącach i pilnuj tego na plaży, powodzenia w wyborze. Ja nadal polecam DX.
    Na serio są osoby które to wszystko potrzebują zabierać na plażę? Szok. Wg. mnie telefon to max co bierze się w takie miejsce. No chyba, że idziemy na plażę jako fotograf a nie "turysta".

  2. #92

    Domyślnie

    No baa... na plażę obowiązkowo C100D z 55-250 STM. Jak sobie inaczej wyobrażasz focenie tych wszystkich lasek w stringach?

  3. #93

    Domyślnie

    Ale nie zapominaj o jakimś monopodzie czy coś, gdyby latynoski narzeczony rościł sobie prawa do tantiem

  4. #94

    Domyślnie

    Słuszna uwaga, tantiemy to poważna sprawa. Monopodu czy coś, co prawda nie mam, ale mam za to chyże nogi.

  5. #95
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Z tym, ze jak uda się Wam namówić kolegę do zakupu Nikona, to należy uprzedzić że stringi na zdjęciach wyjdą w spranym kolorze ecru, więc niech się zawczasu napatrzy na miejscu.

  6. #96

    Domyślnie

    Jak będziesz uciekał to wężykiem bo nie wiadomo czy będzie gonił czy od razu wyciągnie jakiegoś Glocka?
    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Z tym, ze jak uda się Wam namówić kolegę do zakupu Nikona, to należy uprzedzić że stringi na zdjęciach wyjdą w spranym kolorze ecru...
    Na bank tak będzie, ale akurat w tym przypadku kolor stringów będzie najmniej ważny. Za to w Canonie w słoneczny dzień wyjdzie banding (czyli stringi na całym ciele) a ostrość pójdzie na jej (tej fajnej pani) owłosionego fagasa
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 22-09-2017 o 08:38

  7. #97
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Dodatkowo na plaży pojawią się płonące czerwonym żarem napisy Canon oraz duchy kotleciarzy z balonikami w klapkach.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Morze natomiast na brzeg zamiast muszelek wyrzucać będzie oryginalnie zapakowane, acz nieco umoczone, produkty Nikon dla entuzjastów marki. Po czym okaże się, że ów sprzęt ktoś wyrzuca z zacumowanego nieopodal okrętu z wielkim napisem Sony.

  8. #98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Dodatkowo na plaży pojawią się płonące czerwonym żarem napisy Canon oraz duchy kotleciarzy z balonikami w klapkach.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Morze natomiast na brzeg zamiast muszelek wyrzucać będzie oryginalnie zapakowane, acz nieco umoczone, produkty Nikon dla entuzjastów marki. Po czym okaże się, że ów sprzęt ktoś wyrzuca z zacumowanego nieopodal okrętu z wielkim napisem Sony.
    Mokry sen tomfoota

    W sumie te baloniki w klapkach mnie zaciekawiły.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  9. #99

    Domyślnie

    Sony? Tak może wyglądać ten sobotni koniec świata. Przynajmniej ja nie potrafię sobie wyobrazić niczego gorszego

  10. #100
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Koniec świata podobno przełożyli. Nie zdążą do soboty.
    Jak chodzi o baloniki w klapkach, to sam do końca nie wiem co miałem na myśli

Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Co kupić? Dxx czy Dxxx, a może Dxxxx?!
    By SlaWasII in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 20-05-2009, 11:00
  2. D 50 -> D 70s - który mam kupić- a może całkiem inny?
    By RobertN in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 02-04-2006, 08:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •