Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Maślany Most

  1. #1

    Domyślnie Maślany Most

    "Butter Bridge" w regionie: "The Rest and Be Thankful" (luźne tłumaczenie: Podziękuj i odpocznij na maślanym moście)

    Dla mnie zupełna nowość fotografując nocne niebo.
    Pełen respekt dla ludzi którzy wiedzą jak wstrzelić się w kadr i dobrać proporcję po ciemku, po omacku.
    Jakie ISO? Jaka przesłona? Obiektyw zaparował czy jeszcze nie? Wystarczy baterii czy nie? A później podczas obróbki: Jak się wyostrza zdjęcie nocne?

    Niemniej jednak muszę się przyznać jak na spowiedzi, iż pomógł mi w tym wypadku współczynnik ludzki i doświetlenie mostu to światła samochodów przejeżdżających na drodze nieopodal, a światło pod łukiem mostu to G-Creative świecący telefonem.


    Butter Bridge




    |Pentax K1|Pentax 15-30@15mm|ISO6400|f/2.8|16sek|
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #2

    Domyślnie

    Moim zdaniem wyszło bardzo fajnie. To jedno zdjęcie wyostrzone na nieskończoność czy nieskończoność i most?
    Ostatnio edytowane przez esperal ; 18-09-2017 o 22:31

  3. #3

    Domyślnie

    Pomijając tą beznadziejną ramkę ( w głowie mi się nigdy to nie pomieści jak można psuć świadomie zdjęcia takim szajsem) to samo zdjęcie wyszło moim zdaniem świetnie
    Największa sztuka (pomijając pogodę) to jest znaleźć ciekawą kompozycję do nieba i gwiazd.
    Z tymi trudnościami to znowu nie przesadzajmy... latarka w telefonie i wszystko można ogarnąć w "jasności".
    Ostatnio edytowane przez frogi ; 18-09-2017 o 22:41
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Moim zdaniem wyszło bardzo fajnie. To jedno zdjęcie wyostrzone na nieskończoność czy nieskończoność i most?
    Czołówka na most i światło wspomagajace AF z aparatu, ale wyszło i tak na nieskończoność.

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Pomijając tą beznadziejną ramkę ( w głowie mi się nigdy to nie pomieści jak można psuć świadomie zdjęcia takim szajsem)
    Ramka jest konsekwentna i będzie z każdym następnym zdjęciem. Cieszę się jednak, że zdjęcie się podoba. Najgorsze w nocnym fotografowaniu jest krzyk: "Nosz K#3wa Grzechu, mówiłem Ci nie świeć!|
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  5. #5
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Ramka be - zdjęcie cacy Bardzo fajna miejscóweczka

  6. #6

    Domyślnie

    Wyszło bardzo fajnie. Zwłaszcza jak na debiut

  7. #7

    Domyślnie

    Zdjecie jest bardzo dobre. Gdybym to ja wykonal bylaby droga mleczna inna (czyli bardzo prawdopodobne, ze zdjecie bym zepsul). Bardzo ladnie. Ramke bym powiekszyl i napisami ozdobil- you know what I mean...
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 19-09-2017 o 12:08
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  8. #8

    Domyślnie

    Mi sie podoba calkowite zaprzeczenie wybuchowego temperamentu autora - tutaj spokojnie i wszystko jest wywazone.

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Najgorsze w nocnym fotografowaniu jest krzyk: "Nosz K#3wa Grzechu, mówiłem Ci nie świeć!|

  9. #9

    Domyślnie

    fajne. ladnie kolory graja

  10. #10

    Domyślnie

    Dla mnie rewelacja. Bardzo mi się podoba.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •