Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Ano trudny, wyrwanie od nich kilkudziesięciu tysięcy własnych pieniędzy trwało w moim przypadku około tygodnia.
    I tu się mylisz. W momencie wpłaty (spływu) pieniędzy do banki to nie są już Twoje pieniądze, a banku. Ty masz tylko wierzytelność z bankiem.

  2. #22
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Jak w temacie. Cos wartego uwagi na 4-5k zl? Max na 12 msc.
    Kup na raty 0% ( np ole ole ) D7200 z 18-105, potem odejmij 10% i sprzedaj, wyjdzie tani kredyt

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czupacabra Zobacz posta
    Z żadnym kredytem nie warto się żenić. Natomiast najtaniej to jest w twoim zakładzie pracy potem to ewentualnie kredyt odnawialny w rachunku, na który spływa ci wynagrodzenie lub inne stałe dochody. Karta kredytowa ma najwyższe oprocentowanie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Karta kredytowa nie jest do wypłacania kasy.
    Spłatę karty możesz rozłożyć na raty max chyba 72. Oprocentowanie coś pod 8%.
    Dodatkowo robi Ci się historia kredytowa, przydatna jak będziesz zaciągał kredyt np na mieszkanie.
    Płatności za granicą często bez prowizji. No i za granicą bardzo ułatwia życie, a w stanach bez tego plastiku normalnie żyć się nie da
    Trzeba się jednak pilnować, bo łatwo się wydaje kasę jak jej póki co nie ubywa.
    Ostatnio edytowane przez pil74 ; 18-09-2017 o 20:58
    nic...

  4. #24

    Domyślnie

    Historię kredytową muszę sobie własnie wyrobić
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarkod Zobacz posta
    I tu się mylisz. W momencie wpłaty (spływu) pieniędzy do banki to nie są już Twoje pieniądze, a banku. Ty masz tylko wierzytelność z bankiem.
    O czym ty do mnie mówisz? Pieniądze na moim rachunku w banku nie są moje, tylko banku? Ciekawostka...
    FF (Fuji + Fuji)

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarkod Zobacz posta
    I tu się mylisz. W momencie wpłaty (spływu) pieniędzy do banki to nie są już Twoje pieniądze, a banku. Ty masz tylko wierzytelność z bankiem.
    proszę Cie, nie pisz takich głupot w ogóle albo zachowaj swoje "mądrości" dla siebie, bo czytać się tego nie da.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #27

    Domyślnie

    Tylko mi się tutaj nie kłócić... nie chcę raportować własnego wątku
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Tylko mi się tutaj nie kłócić... nie chcę raportować własnego wątku
    kiedyś musi być ten pierwszy raz myślałeś że jak to Twój wątek, to będzie spokój? naiwny
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    O czym ty do mnie mówisz? Pieniądze na moim rachunku w banku nie są moje, tylko banku? Ciekawostka...
    Ano, niestety tak jest. Nie mam teraz pod ręką odpowiedniego przepisu, więc wpis na blogu prawnika musi (na razie wystarczyć).

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    proszę Cie, nie pisz takich głupot w ogóle albo zachowaj swoje "mądrości" dla siebie, bo czytać się tego nie da.
    Nie kompromituj się. Choć z drugiej strony tak, jak Ty uważa znakomita większość społeczeństwa...

    To teraz już konkretnie. Wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie Wydział I Cywilny Sygn. akt I C 229/15. Drugi akapit w ustępie "Sąd Okręgowy zważył, co następuje:"
    "W tym miejscu wyjaśnić wypada, że zawarcie umowy rachunku bankowego powoduje, że środki pieniężne posiadacza przechodzą na własność banku. [...] Wynikające z umowy uprawnienie posiadacza rachunku stanowi wierzytelność do banku każdocześnie wymagalną, a jej rozmiary wskazuje stan konta. Z chwilą realizacji wierzytelności, przez zwrot środków pieniężnych, posiadacz rachunku odzyskuje ich posiadanie i także własność, bądź inne prawo rzeczowe lub obligacyjne, które było z nimi związane przed zdeponowaniem."

    Co, Sokolnik, masz jakieś swoje "mądrości" do dodania?
    Ostatnio edytowane przez Jarkod ; 19-09-2017 o 10:21

  10. #30

    Domyślnie

    I bardzo dobrze uważa. Wytłumacz to klientom przed kasami bankowymi
    Może i masz rację z punktu widzenia prawniczego, ale moje pieniądze to moje pieniądze na moim rachunku a nie banku i bank nie obraca własnymi pieniędzmi (za prowizję, opłaty itp.) tylko obraca pieniędzmi klientów czyli nie swoimi.
    Nie czytam tych linków bo nie mam czasu
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jak ożenić Nikona D3100 z wężykiem Sony?
    By Viewsoonic in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 14-02-2014, 22:02
  2. Kredyt 20tys - w jakim banku?
    By sokrates in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 19-04-2011, 11:27
  3. W jakim rozmiarze robić zdjęcia?
    By Kosti68 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 12:34
  4. w jakim formacie zapisujecie?
    By comixak in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 30-04-2007, 22:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •