Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    Nie wiedziałem że tak można, dzięki wielkie

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mtu Zobacz posta
    Podpowiedz jak uruchomić te wtyczki jako niezależny program.
    U mnie ładują się jako wtyczki i bez LR lub PS nie mogę otworzyć.
    U mnie są zainstalowane w C: Program Files / Nik Collection / . i uruchamiam która potrzebuję.

    100% hobby. ... ... www
    Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartek- Zobacz posta
    U mnie są zainstalowane w C: Program Files / Nik Collection / . i uruchamiam która potrzebuję.
    U mnie ciut inne miejsce (ale na pewno domyślne bo nie zmieniałem lokalizacji przy instalacji)- C: Program Files / Google / Nik Collection, i również można odpalić konkretną wtyczkę z osobna...

  4. #14

    Domyślnie

    To ja jeszcze dodam, że przeglądarka grafiki FastStone ma możliwość uruchomienia zewnętrznego programu i załadowania tam wybranego zdjęcia lub zdjęć. Świetnie to współpracuje z wtyczkami NIK, ale oczywiście nie tylko.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    To ja jeszcze dodam, że przeglądarka grafiki FastStone ma możliwość uruchomienia zewnętrznego programu i załadowania tam wybranego zdjęcia lub zdjęć. Świetnie to współpracuje z wtyczkami NIK, ale oczywiście nie tylko.
    O, a tego nawet nie wiedziałem

  6. #16

    Domyślnie

    Witam....doszedłem jak otworzyć poszczególne efekty.... ale nie mogę zaimportować zdjęcia do żadnego efektu.... nie mogę też przeciągnąć..... napiszcie proszę jak to zrobić

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Napisz proszę jak importujesz zdjęcia... uruchomiłem wtyczki,,, ale nie mogę "wciągnąć" zdjęć....

  7. #17

    Domyślnie

    Spróbuj przez FastStone.
    W ustawieniach FS masz zakładkę programy, klikasz dodaj i wskazujesz exe wtyczki. Pierwszy program z listy odpalasz zaznaczając zdjęcie w FS i naciskając klawisz "E". Kolejne kombinacją Alt+1, Alt+2 itd. U mnie na W8.1 działa bez żadnych problemów.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez look001 Zobacz posta
    Witam....doszedłem jak otworzyć poszczególne efekty.... ale nie mogę zaimportować zdjęcia do żadnego efektu.... nie mogę też przeciągnąć..... napiszcie proszę jak to zrobić

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Napisz proszę jak importujesz zdjęcia... uruchomiłem wtyczki,,, ale nie mogę "wciągnąć" zdjęć....
    Win 10 -
    może tak: Plik /otwórz zdjęcie


    lub ppm na zdjęciu i otwórz za pomocą / wybierz inną aplikację / więcej aplikacji / wyszukaj inną aplikację na tym komputerze / i wybieram np. Dfine 2 gotowe.
    100% hobby. ... ... www
    Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D

  9. #19

    Domyślnie

    Jest też możliwośc uruchomienia ich wewnątrz GIMPa. Tutaj znajdziesz opis instalacji wtyczek w GIMPie.
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartek- Zobacz posta
    może tak: Plik /otwórz zdjęcie
    O ile pamiętam, to nie we wszystkich wtyczkach jest taka możliwość.


    Ja odpalam skrótem z Faststone, podobnie jak Tomek (tylko na win7). Można utworzyć skrót do każdej wtyczki i odpali się już z załadowanym zdjęciem.
    Działa to sprawnie. Tylko trzeba pamiętać, żeby używać wtyczki na kopii zdjęcia, bo inaczej można łatwo zniszczyć oryginał.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nowe wtyczki do Lightroom
    By 2marekm in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-08-2016, 11:51
  2. Gniazda,wtyczki pc
    By bartek1981 in forum Serwis
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-07-2011, 15:53
  3. Rodzaj wtyczki synchro - i skad ja wziac?
    By Prorok78 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-12-2008, 22:58
  4. Typ wtyczki do gniazda wężyka d70s
    By kvadra in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-08-2007, 16:10
  5. Photoshop i wtyczki
    By sinner in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 13-03-2005, 11:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •