Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Doradźcie co można z tym zrobić? Naprawa poza oficjalnym serwisem Nikona - d800

    Witajcie.
    Mam kłopot w związku z upadkiem d800. Załączam zdjęcia na których widać uszkodzenie mocowania lampy, pęknięcie obudowy oraz usterkę zapięcia osłony wizjera. Niestety przed oddaniem do serwisu oficjalnego Nikona , gdzie pewnie zaproponują za grubą kasę wymianę części chcialbym się dowiedzieć jak najlepiej do tej naprawy podejść. Może wiecie kto mógłby te części ściągnąć i wymienić, bo niestety żadnych na portalach ogłoszeniowych typu alle, Ali, olx nie znalazłem.
    Napiszcie sugestie co z tym zrobic. Ja sie nie znam i na pewno nie wezmę za rozbieranie aparatu.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Pisz do kolegi @TOP67.
    Wiele aparatów (i obiektywów) już naprawił i nie słyszałem by ktoś narzekał na jego robotę .

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Czy poza widocznymi uszkodzeniami aparat poprawnie wykonuje zdjęcia? Nie ma żadnego zaciemnienia, nie blokuje się lustro? Czy lustro na mirror-up (Mup) przylega do gąbeczek amortyzujących? AF trafi w punkt?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Foto Doctor Zobacz posta
    Czy poza widocznymi uszkodzeniami aparat poprawnie wykonuje zdjęcia? Nie ma żadnego zaciemnienia, nie blokuje się lustro? Czy lustro na mirror-up (Mup) przylega do gąbeczek amortyzujących? AF trafi w punkt?
    Nie stwierdziłem by cos nie pracowało nieprawidłowo. Ale chcialbym to sprawdzić i być pewny że jest ok.

Podobne wątki

  1. komu można a komu nie można zrobić zdjęcia i czy można je publikować
    By _lilith_ in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-10-2012, 00:55
  2. Czat z serwisem Nikona!
    By docxxx in forum Serwis
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-03-2011, 16:37
  3. Jak rozmawiać z serwisem NIKONA
    By upadek in forum Serwis
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 02-03-2005, 21:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •