Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Zdrada czy przerobione zdjęcie? Prośba o pomoc znawcy obróbki zdjęć.

    Witam, piszę z dość nietypową prośbą. Otóż ex mojej dziewczyny wysłał mi screeny rozmów oraz zdjęcie na którym się całują. Ona mówi ,że tego nie zrobiła, a zdjęcie jest starsze i przerobione. Poszukuję więc kogoś kto ma doświadczenie w rozpoznawaniu fałszywek zdjęć. Nie chce robić tu jakiś "trudnych spraw" ale wiem ,że on jest manipulatorem i mógł by się do czegoś takiego posunąć. Niestety nie jest to oryginał zdj. Osobie która wyrazi chęć pomocy proszę o jakiś kontakt. Z góry dziękuje. Ps. Wiem że ten temat średnio pasuje do tego forum ale widzę że jesteście aktywni więc łatwiej mi będzie odnaleźć odpowiednią osobę.

  2. #2

    Domyślnie

    Osobiście kiedy ktoś pisze by pomóc to czy tamto, to wolę by zamieścił od razu link do projektu/fotki....

    Nie lubię podchodów: pierw " na priv gadka szmatka" a potem bezsensowne "wyślę na priv".... Chcesz pomocy czy wolisz bawić się w "jasnowidztwo"?


    Rozumiemy że potrzebujesz pomocy... Lepiej jest zapytać odnośnie zdjęcia: czy niniejsza fotka to fotoedycja czy rzeczywista, jeśli cokolwiek z tych to dlaczego... (podać elementy które za tym przemawiają (obwódki noPro wklejki, światła i cienie, poziomy ... Inne)
    Wysłane z mojej Szklanej Kuli
    Ostatnio edytowane przez Tibi7 ; 08-09-2017 o 00:33
    D750, kilka DX, kilka "analogów" oraz kilka słoiczków no i błyskoteka 900

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tibi7 Zobacz posta
    Osobiście kiedy ktoś pisze by pomóc to czy tamto, to wolę by zamieścił od razu link do projektu/fotki....

    Nie lubię podchodów: pierw " na priv gadka szmatka" a potem bezsensowne "wyślę na priv".... Chcesz pomocy czy wolisz bawić się w "jasnowidztwo"?
    Nie wpadłeś na to, że autor wątku jak i osoba na zdjęciu nie chcą rozpowszechniać tego zdjęcia? W końcu przedstawia fałszywe (podobno) zdarzenie, stawiające kogoś w niezręcznej sytuacji. Trochę empatii!

    Dla mnie naturalne jest, że autor nie upublicznił tego zdjęcia. Jeśli ktoś zaoferuje pomoc, to mu właśnie wyśle na priv i załatwią to w małym gronie...
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli to jest amatorska robota, to zacząć nawet od analizy głupiego EXIFa. Jakiej wielkości plik, czy się zgadza ze sprzętem który robione, data, godzina itp. Oczywiście EXIF to da się całkowicie zmieniać, ale nie wszyscy pamiętają o tym.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seth Black Zobacz posta
    Witam, piszę z dość nietypową prośbą. Otóż ex mojej dziewczyny wysłał mi screeny rozmów oraz zdjęcie na którym się całują. Ona mówi ,że tego nie zrobiła, a zdjęcie jest starsze i przerobione. Poszukuję więc kogoś kto ma doświadczenie w rozpoznawaniu fałszywek zdjęć. Nie chce robić tu jakiś "trudnych spraw" ale wiem ,że on jest manipulatorem i mógł by się do czegoś takiego posunąć. Niestety nie jest to oryginał zdj. Osobie która wyrazi chęć pomocy proszę o jakiś kontakt. Z góry dziękuje. Ps. Wiem że ten temat średnio pasuje do tego forum ale widzę że jesteście aktywni więc łatwiej mi będzie odnaleźć odpowiednią osobę.
    Takie śledztwo na pewno nie buduje przyszłości a co gorsza może nie dać 100 % odpowiedzi. Zamiast specjalisty od montażu proponuję wiec wizytę u psychologa. Wspólnie odpowiecie sobie czy chcesz i możesz ufać swojej dziewczynie. I czy jest przed Wami przyszłość.

    Pozdro
    Wiesiek

  6. #6

    Domyślnie

    Ciekawe jak ludzie radzili sobie z takimi problemami jak nie było www, foru, FB, insta, snapa itp... I co? Dostaniesz tutaj odpowiedź jakąś tam i dalej "żyli długo i szczęśliwie"?
    Ja p.....

  7. #7

    Domyślnie

    Wtedy nie było też fotoszopa....
    ;]

  8. #8

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim zainteresowanym, okazało się ,że moja dziewczyna miała przynajmniej jednego bolca. Cały związek to jedno wielkie kłamstwo. Nie polecam i nie życzę nikomu. Pozdrawiam

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Schodzimy do poziomu Pudelka czy innej Kafeterii...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Przerobione zdjęcie na allegro
    By Muod in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 09-04-2014, 22:40
  2. Jak zostało przerobione to zdjęcie ?
    By selfless in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-09-2013, 22:30
  3. Prośba o pomoc, zdjęcie dziecka, JPG+RAW
    By Jacek S. in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-12-2009, 16:57
  4. Akcja w PS CS2 nanoszenie nazwy pliku na zdjęcie - prośba o pomoc
    By RomanZWrocławia in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 22-08-2007, 00:48
  5. Nocne zdjęcie - prośba o pomoc do guru PSa
    By gmoszkow in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 17-02-2005, 02:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •