Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11

    Domyślnie

    ja mam je już 3 i naprawdę spisują się nieźle i chyba docelowo wygryzą sb`ki właśnie ze względu na wbudowany wyzwalacz, ttl i hss. ciekawe co będzie z żywotnością
    sporo gratów

  2. #12

    Domyślnie

    Dopiero teraz odpisuje bo nie zauważyłem że ktoś pyta o Tą lampę.
    Cóż, dzisiaj patrząc z perspektywy czasu stwierdzam że to był mój najtrafniejszy zakup ostatnich miesięcy. Lampa spisuje się doskonale. Robiłem kilka imprez typu chrzciny itp. i w kościele czy w innych pomieszczeniach daje bez najmniejszego problemu rade. Mając już wcześniej inne dwie lampy od YN przekonałem się do tej firmy. Jest bardzo mocna. Ładuje się błyskawicznie. Wszystkie funkcje działają tak jak producent deklaruje. Polecam ją wszystkim.

  3. #13

    Domyślnie

    Co do instrukcji to kupując w Chinach nie ma polskiej instrukcji. Szukałem sporo po sieci i nigdzie nie ma do Nikona. Pisałem do kilku sklepów które sprzedają ten model i tak jak wyżej kolega powiedział, mogą wysłać ale pod warunkiem że kupiło się od nich. Tylko jeden sklep przysłał mi wy wersji do Canona. Generalnie 90% objaśnień działa identycznie jak w Nikonie więc dałem radę wszystko zrozumieć i już mam wszystko w głowie.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muzyk219 Zobacz posta
    Mam pytanie dotyczące lampy błyskowej Yongnuo YN968N oraz wyzwalacza Yongnuo YN-622n-tx. Posiada ktoś instrukcję obsługi w języku polskim chociaż w formie pliku PDF? Moje instrukcje zaraz po zakupie zaginęły będące razem w jednym pudełku a nie opanowałem jeszcze dostatecznie tych urządzeń.
    Tutaj instrukcja Yongnuo YN-622n-tx w języku polskim.
    link

  5. #15

    Domyślnie

    Mam pytanie odnośnie połączenia tych lamp z wyzwalaczem 622 czy jest taka możliwość żeby ustawić lampę w tryb m i wyzwalać 622?
    sporo gratów

  6. #16

    Domyślnie

    Witam
    Mam instrukcję lampy YN 968 N napisaną po polsku w pdf-proszę o podanie danych do przesłania-arhe3@wp.pl
    Pozdrawiam

  7. #17

    Domyślnie korygowanie pkt

    Cytat Zamieszczone przez muzyk219 Zobacz posta
    Tutaj, w 968N , lampa wspomagająca AF może nie być centralnie w środku więc trzeba skorygować ręcznie.

    Jak skorygować ręcznie?poruszając lampą w lewo lub prawo? jeśli tak to w mojej YN 685 nie zdaje egzaminu, gdyż zmiana ogniskowej lub przechylenie aparatu w lewo lub prawo, do góry lub w dól sprawia że ustawione pkt "ruszają się"

  8. #18
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez quantagon Zobacz posta
    Tutaj instrukcja Yongnuo YN-622n-tx w języku polskim.
    Nie, to instrukcja do YN-622N iTTL. Gdzie indziej też dałeś zły link.

    1. Czy ma już ktoś polską instrukcję do nikonowskiej wersji YN-622n-TX?
    2. Czy ma już ktoś polską instrukcję do lampy Yongnuo YN968N?
    Może wreszcie jakiś nasz dystrybutor to opracował? (powinien)

    Trochę z innej beczki.
    Na body sterowanie YN-622n-TX, a obok siebie, świecą w jedną parasolkę dwie lampy - YN968 oraz SB900 z odbiornikiem YN622N. Czy dwa radia tak blisko siebie - kilkanaście cm nie będą się jakoś zakłócały?
    Jak to zadziała z TTL przez parasolkę? Dobrze? parasolka z dyfuzorem, lampy schowane w środku. HSS.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #19
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2014
    Miasto
    Tomaszów Maz.
    Posty
    12

    Domyślnie

    Czy tą lampą mogę wyzwolić yn-685 bez dodatkowych wyzwalaczy?

  10. #20

    Domyślnie

    yn-968 wyzwala yn-685 z pełną kontrolą grup, w ttl i manualnie z korektą mocy i zooma z wyświetlacza yn-968. Hss jeszcze nie testowałem.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Poszukuje instrukcji PL do Yongnuo YN560 IV
    By kuruneko in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-12-2018, 15:32
  2. Yongnuo 622TX i YN 560-II
    By Sowa80 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-09-2017, 10:36
  3. Quantuum DP-600 +Yongnuo YN-622tx
    By myszap in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 20-12-2016, 23:15
  4. szukam instrukcji do d90
    By lemur126 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-03-2010, 18:16
  5. SZUKAM INSTRUKCJI DO D200
    By F.5 in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 16-02-2006, 22:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •