Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Zakup sprzętu w USA

    Zapewne wielu z was lata po świecie ze sprzętem. Czy jest taka opcja, że na lotnisku celnik przyczepi się jak będę miał ze sobą w torbie podręcznej 3-4 obiektywy i nie miał aparatu?
    Chcę by moja mama podczas pobytu w USA kupiła mi kilka szkieł. Gwarancje itd zostaną u rodzinki na miejscu i wszystko będzie przewożone bez pudełek, paragonów w plecaku/torbie. Czy nasi celnicy mogą się przyczepić i chcieć to oclić/ovatować?
    Σ Art 20mm 1.4, Σ Art 35mm 1.4, Σ Art 85 1.4, T 70-200mm 2.8 G2 zakurzony D600

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Zawsze sie moga przyczepic - po to tam stoja

  4. #4

    Domyślnie

    Generalnie jeśli masz 3-4 obiektywy (jak piszesz) i nie masz body jest to mocno podejrzane.
    Ja nie miałem nigdy problemów przylatując z USA do PL z czterema body i stadem obiektywów.
    Może kup jakiegoś archaicznego Nikona za 50-100 USD żeby sie nie przyczepili do tych szkieł...?
    Same obiektywy bez body są mocni podejrzane
    Pozdrawiam. Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  5. #5

    Domyślnie

    tez chcialem zasugerowac zakup pakiegos d70 za grosze. tu sprzedasz bez straty a bedziesz kryty na lotnisku.
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  6. #6

    Domyślnie

    Kup "na wszelki" jakieś uszkodzone np. analogowe body ( co znajdziesz najtańszego ), lub powiedz, że body zostało w serwisie ze wzgl. na awarię.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 124miko Zobacz posta
    Kup "na wszelki" jakieś uszkodzone np. analogowe body ( co znajdziesz najtańszego ), lub powiedz, że body zostało w serwisie ze wzgl. na awarię.
    Dokładnie tak - najtańsze analogowe body byle obiektywy pasowały. Bez tego możesz mieć problem na lotnisku. Spoo latam i widze jak to wygląda....
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

Podobne wątki

  1. Zakup sprzętu
    By lesander in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-04-2017, 11:49
  2. Zakup nowego sprzetu Pomocy !!!
    By pawelo1991 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 17-10-2013, 19:08
  3. Zakup sprzętu Yongnuo
    By nomek in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-11-2010, 16:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •