Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burzaa Zobacz posta
    Że robione nikonem to niestety widać, ale sam materiał bardzo fajny.
    9 miodna, ale chyba dlatego że b&w, znaczy się - super.
    I tego się trzymajmy Z tym kolorem to nie czaję, ale też jest fajnie ....

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    Numer 9 wbija w podłogę. Pozostałe b. Dobre
    Dzięki

  2. #12

    Domyślnie

    9 odlot!

  3. #13

    Domyślnie

    Świetne Czekam właśnie na zdjęcia z mojego ślubu i wesela. Chciałbym aby były równie dobre jak te powyżej.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Było robione Nikonem
    Jakby autor powiedział że było robione Canonem, to @Burza by napisał : "Że robione canonem to niestety widać"
    No bo przecież po obrobionym i zmielonym kolorze w lightroomie to jak po exifie, wszystko idzie wyczytać, nawet to w jakich butach fotograf focił i nawet przyszłość

    Zdjęcia fajne !
    Canon, to Canon - Nikon to Nikon - ot i tyle.
    Ja nie czytam w exifie.
    Dzisiaj już nie mam ani Nikona, ani Canona - mam Fuji.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Co masz na myśli? Bo akurat kolory nie są takie tragiczne i żółcie wg mnie jakoś się zatracają
    Żółcie się zatracają, ale kolor skóry niestety nie.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez burzaa ; 12-09-2017 o 12:08
    bez przynależności

  5. #15

    Domyślnie

    @Burza, tak to jest jak się ciśnie JOTPG prosto z aparatu. Kolor skóry często zależny jest od koloru skóry osoby i otoczenia/oświetlenia w którym ta osoba się znajduję. Później to co się dzieje z kolorem, często zależy od autora zdjęcia i postprodukcji, tonacje selektywnie możesz zmieniać, nawet tonacje skóry możesz zmienić na miliardy sposobów, a tu widać że autor przy kolorach grzebał. Więc poznawanie po tak obrobionych zdjęciach modelu aparatu jest nieco śmieszne. Tak jak pisanie na forum nikona pod zdjęciami, że było robione nikonem W canonie czy w Twoim fuji jak się postarasz możesz zrobić bardziej "nikonowe" zdjęcia niż sam nikon robi. Lub odwrotnie

    Pozdrawiam wzajemnie
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 12-09-2017 o 12:51

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    @Burza, tak to jest jak się ciśnie JOTPG prosto z aparatu. Kolor skóry często zależny jest od koloru skóry osoby i otoczenia/oświetlenia w którym ta osoba się znajduję. Później to co się dzieje z kolorem, często zależy od autora zdjęcia i postprodukcji, tonacje selektywnie możesz zmieniać, nawet tonacje skóry możesz zmienić na miliardy sposobów, a tu widać że autor przy kolorach grzebał. Więc poznawanie po tak obrobionych zdjęciach modelu aparatu jest nieco śmieszne. Tak jak pisanie na forum nikona pod zdjęciami, że było robione nikonem W canonie czy w Twoim fuji jak się postarasz możesz zrobić bardziej "nikonem" zdjęcia niż sam nikon robi. Lub odwrotnie

    Pozdrawiam wzajemnie
    Wiesz, ja chyba więcej lat robiłem zdjęcia Nikonem, niż ty masz.
    Co można, a co nie, to ja naprawdę wiem - nawet jak ty w to nie wierzysz. Nikon to Nikon, a Canon to Canon - zwłaszcza od czasu cyfry.
    Bardzo sobie cenię twoje zdjęcia - naprawdę, ale zobacz co Adam Trzcionka robi takim 5D. Jeżeli chodzi o wartość artystyczną to klękajcie narody.
    Wiele lat byłem fanatykiem Nikona, po wzięci do ręki 5D Canona to ... .

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez burzaa ; 12-09-2017 o 13:09
    bez przynależności

  7. #17

    Domyślnie

    @Burza nie ma co wywoływać burzy pod zdjęciami autora. Dyskusja o kolorach nigdy dobrze się nie kończy, bo to temat grząski i subiektywny Co do pokazywania autorów, kto co czym robi też nie ma sensu, bo można takich przykładów pokazywać setki i mówić kto co czym robi Poza tym to Adam robi te zdjęcia i Adam te zdjęcia obrabia. Aparat sam nie robi mu tych zdjęć i sam mu ich nie obrabia.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    @Burza nie ma co wywoływać burzy pod zdjęciami autora. Dyskusja o kolorach nigdy dobrze się nie kończy, bo to temat grząski i subiektywny Co do pokazywania autorów, kto co czym robi też nie ma sensu, bo można takich przykładów pokazywać setki i mówić kto co czym robi Poza tym to Adam robi te zdjęcia i Adam te zdjęcia obrabia. Aparat sam nie robi mu tych zdjęć i sam mu ich nie obrabia.
    Zgadzam się, że Adam to Adam, ale wiem o ile łatwiej i subtelnie z Canona - i nie wywołuję burzy. Twoje zdjęcia naprawdę bardzo, bardzo wysoko sobie cenię i chyba nie raz to pisałem pod Twoimi zdjęciami.
    Fajnie jest że każdy z nas ma swoje zdanie i możemy sobie o tym pisać.

    Pozdrawiam.
    bez przynależności

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burzaa Zobacz posta
    Zgadzam się, że Adam to Adam, ale wiem o ile łatwiej i subtelnie z Canona - i nie wywołuję burzy. Twoje zdjęcia naprawdę bardzo, bardzo wysoko sobie cenię i chyba nie raz to pisałem pod Twoimi zdjęciami.
    Fajnie jest że każdy z nas ma swoje zdanie i możemy sobie o tym pisać.
    Dziękuję za komplementy co do moich zdjęć
    Chyba mamy odmienne zdanie w tej kwestii, ale widzisz, u mnie było trochę odwrotnie, miałem wcześniej Canona, teraz Nikon i łatwiej mi się pracuję obecnie z Nikonem, ale to może też kwestia innych umiejętności niż poprzednio mając canon. Nie wiem, w każdym razie kolor to bardzo subiektywna sprawa i tak w ostateczności nie ważne czym, ważne żeby potrafić nad tym panować

    Pzdr!

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Dziękuję za komplementy co do moich zdjęć
    Chyba mamy odmienne zdanie w tej kwestii, ale widzisz, u mnie było trochę odwrotnie, miałem wcześniej Canona, teraz Nikon i łatwiej mi się pracuję obecnie z Nikonem, ale to może też kwestia innych umiejętności niż poprzednio mając canon. Nie wiem, w każdym razie kolor to bardzo subiektywna sprawa i tak w ostateczności nie ważne czym, ważne żeby potrafić nad tym panować

    Pzdr!
    Może nie inne zdania, ale spostrzeganie kolorów.
    Tak czy siak - pasja, jak fotografia jest pasją to zawsze jest ok.
    Pozdrawiam.
    bez przynależności

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Aj Monika, Monika, dziewczyna ratownika...
    By M-P in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-06-2013, 22:09
  2. [ Portret ] Mateusz
    By Fludi in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-09-2012, 11:39
  3. [ Portret ] Mateusz
    By verus in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 21:36
  4. [ Portret ] Mateusz
    By baxx0 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-09-2010, 08:48
  5. Monika&Mateusz - narzeczeńsko tako tam
    By kuman in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-07-2010, 20:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •