Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Hanne

  1. #1

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Mi się podoba, w starych zdjęciach w szufladzie mam babcie, która w bardzo podobnej aranżacji ale z haftami kaszubskimi miała zrobione zdjęcie

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Bardzo dobre.

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo ładne. Tylko dłoni zabrakło i to zepsuło cały efekt. Ale tak, to bardzo ładne!
    Tutaj jest... podpis

  5. #5

    Domyślnie

    Dziwnie trochę wygląda mi ta twarz z włosami w połączeniu z tym tłem... jak by była jakimś węglem, ołówkiem pociągnięta
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  6. #6

    Domyślnie

    Nie pasuje mi światło do pleneru i fotel do stylizacji. Fotel to mi chyba w ogóle nie pasuje do miejscówki.

  7. #7

    Domyślnie

    Ogólnie zdjecia ma klimat ale bardzo rzuca się w oczy pewna rzecz. Mocno i jasno oświetlone włosy i ta gładź fryzury na tle ciemnego trzeciego planu sprawia wrażenie że modelka jest wklejona w tło. Zwłaszcza jak przysłoni się zdjęcie na wysokości ramion. Patrzę na to zdjęcie już kolejny raz i nie mogę się pozbyć tego wrażenia.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  8. #8

    Domyślnie

    gryzie mis się koncepcja z techniką, mianowicie: klasyczny strój i nowoczesna fotografia (błyskanie w plenerze).
    Wybacz autorze, ale mnie to razi po oczach.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za uwagi. Naprawdę doceniam że poświęciliście swój czas i wiedzę żeby zwrócić mi uwagę na pewne sprawy.
    @emet_b nie ukrywam, że trochę nie rozumiem tego gryzienia się koncepcji z techniką. Ten strój to strój narodowy i w Norwegii co roku wykonywane jest tysiące zdjęć w takiej stylizacji. Czy chodzi Tobie o to, że takie zdjęcia nie powinny być błyskane?

  10. #10

    Domyślnie

    powinny, nie powinny, nie mnie oceniać-co kto lubi.
    Bardziej mam na myśli, że narodowy (w domyśle klasyczny, nie zmieniany od wieków) strój fotografowałbym też klasycznie- światło zastane, więcej cieni, bardziej miękkie światło, pewnie kolor, bo kwiatki ładne. Jednak to tylko moje widzimisię
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •