Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Hanne

  1. #11

    Domyślnie

    Rozumiem. Oczywiście zdjęcia ze światłem zastanym też mam i staram się stosować rózne techniki. Natomiast co do koloru to osobiście jestem fanem zdjęć czarno-białych i często poświęcam kolor na rzecz właśnie tego.
    Tu jest w zastanym, ale wciąż BW





  2. #12
    mackaron
    Gość

    Domyślnie

    W pierwszej chwili zachwyca...nieodparcie kojazy mi sie z portretami Augusta Sandera... Proste pokazanie człowieka, bez zbędnych udziwnień. Piękna kobieta o nieco zagadkowym spojrzeniu i tajemniczym uśmiechu... Chwilę później, kiedy zaczyna sie wnikać w detale pojawiaja się zgrzyty...ukryte ręce, nieco przesadzona obróbka twarzy... może zbyt dużo góry... chetnie zobaczylbym cos wiecej

    ps. kiedy pisalem wrzuciles kolejne.... nie ma juz tego czegoś co pierwsze
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 24-08-2017 o 15:04

  3. #13

    Domyślnie

    piękne ujęcie! Masz może w poziomie `ala panorama?
    Też jestem fanem B&W, ale łubin i kwiaty na sukni, aż się proszą o saturację
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  4. #14

    Domyślnie

    Nie mam teraz dostępu do zdjęć. Jeden kolorowy kwadrat.

  5. #15

    Domyślnie

    2 jest świetna. Bardzo mi się podoba i wszystko teraz pasuje
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  6. #16

    Domyślnie

    mackaron, jako prosty człowiek nie wiedziałem nawet, że istniał ktoś taki jak August Sander. Sprawdziłem i samo porównanie mojego zdjęcia do jego twórczości jest dla mnie oczywiście nobilitacją. Tak to często u mnie jest, że wybieram sobie jedno zdjęcie jako ulubione, świadomy niedociągnięć technicznych. W tym przypadku było tak samo.
    Ostry600, no w końcu

  7. #17

    Domyślnie

    Mi się podobają wszystkie 3 Jedynka jednak najbardziej przez to właśnie burzenie standardów. Sam kiedyś planowałem zrobić sesje z meblami w terenie bo bardzo fajnie to kontestuje i przykuwa wzrok widza. Jednak jest to dość spore wyzwanie logistyczne.
    Dlatego nie ma zbyt wielu takich prac, co też składnia ku temu by je realizować. Obróbka również bardzo dobra, natomiast jak widzę zdjęcie nr 3 to dziwi że poszedłeś w B&W jak masz takie kolory tła.

  8. #18

    Domyślnie

    Dlaczego ukrywasz dłonie modelki?
    Tutaj jest... podpis

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •