Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Zuzanna

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar decmeister
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Kamieniec Ząbk
    Posty
    160

    Domyślnie Zuzanna

    Witam, wczorajsze kadry portretowo początkujący
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.

  2. #2

    Domyślnie

    Śliczna dziewczyna, ale moim zdaniem nie powinna otwierać tak ust jak na 3 i 4.
    Fuji

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar decmeister
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Kamieniec Ząbk
    Posty
    160

    Domyślnie

    swoją drogą nie dziwię się, że forum upada, mało nowych wątków w dziale portrety,skoro początkujący fotograf wrzuca po dłuższym czasie zdjęcia, z nadzieją na rady co do kadrów, kolorów, kompozycji, ogólnego odbioru, a osoba z 2k postów jest w stanie napisać do modelki żeby nie otwierała buzi, to nie jest zdjęcie do dowodu, może sobie otworzyć.
    Ostatnio edytowane przez decmeister ; 19-08-2017 o 00:12

  4. #4

    Domyślnie

    Niestety i ja nie wniosę nic konstruktywnego, ale mam mało postów, więc czuję się usprawiedliwiony
    Co do meritum to zdjęcia mi się bardzo podobają, robią wrażenie. Może pierwsze ujęcie, kiedy modelka jest w centrum kadru, troszkę do mnie nie przemawia. Może dlatego, że obiekty w tle nie są symetryczne? Taki sam płotek, żywopłot z lewej i z prawej strony? Nie wiem. Poza tym, jak dla mnie, super!
    Ostatnio edytowane przez janu3 ; 19-08-2017 o 07:49
    Nikon Z50

  5. #5

    Domyślnie

    Sądzę, że jesteś troszkę niesprawiedliwy. Twoje zdjęcia są poprawne technicznie i naprawdę dobre. Zupełnie nie poradziłeś sobie w pracy z modelką i tę wiadomość delikatnie próbował przekazać Ci nasz kolega. Uroda modelki i magnetyzm w jej oczach aż proszą się, by to zauważyć. Popatrz, co zrobiłeś? Jedynka pełna sztuczności a podpieranie głowy ręką okropne. Dwójka, szyja i kark nie wygląda dobrze. Czwórka świetna, gdyby nie te otwarte usta. Piątka także urocza, gdyby nie ta ręka. Szóstka ręka. Siódemka lewe ramię. Fotografowałeś piękno, którego nie widziałeś i nie czułeś. Przepraszam i pozdrawiam.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez decmeister Zobacz posta
    swoją drogą nie dziwię się, że forum upada, mało nowych wątków w dziale portrety,skoro początkujący fotograf wrzuca po dłuższym czasie zdjęcia, z nadzieją na rady co do kadrów, kolorów, kompozycji, ogólnego odbioru, a osoba z 2k postów jest w stanie napisać do modelki żeby nie otwierała buzi, to nie jest zdjęcie do dowodu, może sobie otworzyć.
    Cóż. Przepraszam, że tak mało napisałem, ale ja na portretach się nie znam i mimo, że mam ponad 2k postów takich zdjęć jak Ty bym nie potrafił zrobić. Napisałem tylko o tym co rzuciło mi się w oczy.
    Fuji

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo fajna modelka. Dobra twarz do fotografowania. Podoba mi się światło w tych zdjęciach. Pochmurne niebo dało dość miękkie oświetlenie. Przydałoby się może odrobinę więcej kontrastu. Ładna głębia ostrości.
    Pozdrawiam, Nubius

  8. #8
    La
    Gość

    Domyślnie

    Fajna modelka, owszem, ale niełatwa do fotografowania, głównie przez ostre rysy i kształt żuchwy.
    Jeśli mogę coś podpowiedzieć:
    1. Nie podchodź za blisko
    2. Minimalnie większe GO - tak żeby oczy były ostre a nie oko.
    3. Wydrukuj sobie jedno zdjęcie lub zerknij na innym monitorze - porównaj kolory - o takie Ci chodziło?
    Poza tym jak najbardziej ok.

  9. #9

    Domyślnie

    dostales feedback, mysle, zebys wzial modelke jeszcze raz jesli masz mozliwosc i powtorz pomalutku sesje, nie spiesz sie, pomysl zanim nacisniesz spust ale wszystko bez spinki, na luzie, widze ze modelina jest z potencjalem ale spieta, spraw zeby dobrze czula sie przed obiektywem a to zalatwi wiekszosc bolaczek


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  10. #10

    Domyślnie

    Ładna modelka, wszystko fajnie, kto co lubi. Zdjęcia nie powalają, ale też i nie muszą. Co mi się podoba to modelka, zdjęcia nie wszystkie. Jeśli chodzi o obróbkę to fasad skóry jest , no właśnie, nie ma fasady. W portrecie nie trzeba tak gładzić, bije sztuczką z PS. Ja lubie naturalnosc więc jestem jaki jestem Pamiętaj , że to co ludzie piszą to rzecz gustu, i Tobie może się podobać każde zdjęcie i obróbka, to Twoja fotografia.
    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Zuzanna
    By sztefanek in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 21:44
  2. [ Portret ] Zuzanna
    By Olusz in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-08-2012, 09:19
  3. Zuzanna
    By Grzegorka in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 12-09-2010, 10:12
  4. [ Portret ] Zuzanna
    By sowart in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-06-2010, 23:14
  5. [ Reportaż ] Zuzanna
    By Antoni Bednarczyk in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-2006, 12:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •