Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Sunny&Kiran

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    super rysuje ten obiektyw, ladnie doswietlone, dobra robota.

    moze nie do konca w moim guscie, ale klient na pewno zadowolony, swietne zdjeca

  3. #3

    Domyślnie

    Rewelacyjne zdjęcia, piękne kolory pozy i detale. Osobiście nie jestem fanem sztucznych flar i tylko one mi tu nie pasują. Ale
    I tak chciałbym umieć takie zdjęcia robić. Gratulacje.

  4. #4

    Domyślnie

    Panowie, dziękuję za opinie
    90s, robisz o wiele lepsze zdjęcia niż ja tym bardziej doceniam to co napisałeś.

  5. #5

    Domyślnie

    @esperal bez żartów Twoje zdjęcia są rewelacyjne, jak z baśni.
    Zwłaszcza 1 i 8, 7 też ma ogromny potencjał, chociaż po kadrowaniu widać że coś ci musiało nie pasować.
    Bardzo podoba mi się też kolorystyka zwłaszcza skóry i zieleni.

    Para młoda dostanie cały album w takim stylu przygotowany?

  6. #6

    Domyślnie

    90s jeśli masz okazję to spróbuj kiedyś sfotografować Hindusów w ich odświętnych strojach. Te wszystkie kolory, ozdoby i oczywiście specyficzna uroda powodują, że zdjęcia robią się w zasadzie same. Naprawdę polecam.
    Para na zdjęciu nie jest młodą parą choć tak to pewnie wygląda Ich ślub dopiero odbędzie się w Indiach.

  7. #7

    Domyślnie

    Miałem kiedyś rodzinę z dzieckiem ale położyłem sesje robiąc skórę w rzeczywistych odcieniach. Dla nas wyglądać to może atrakcyjnie jednak Azjatów trzeba ciągnąc w jaśniejsze kolory, wtedy wychodzi na to że są z wyższej kasty społecznej. Dlatego bardzo mi się podoba jak Ty to u siebie zrobiłeś.
    W te sobotę będę miał natomiast Pakistankę, zobaczymy czy będzie zadowolona.

    Podobały się im Twoje zdjęcia? mówili coś o skórze?

  8. #8

    Domyślnie

    Zdjęcia się im bardzo podobały, ale ich skóra nie miała typowo indyjskiego zafarbu, który jest właśnie dość specyficzny. Oboje wyglądali jak ładnie opaleni. Jak już wspominasz o wyższej kaście społecznej to oni się znakomicie w nią wpisują. Para przyjechała na sesję w tych strojach - Porsche Panamera i wywołała dość spore zainteresowanie w Oslo gdzie już mało co może ludzi zadziwić.

  9. #9

    Domyślnie

    Tylko pozazdrościć takich klientów oraz takich zdjęć. Jak to nie problem to wołaj mnie za każdym razem jak coś opublikujesz bo niechciałbym przegapić następnych Twoich zdjęć.

  10. #10

    Domyślnie

    Ok, ale możesz być trochę zawiedziony ilością zdjęć kolorowych. Jeśli zdjęcie mi się podoba i mam wybór to istnieje duża szansa, że będzie to jednak BW.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Sunny sunday morning...
    By jendryn in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-05-2009, 22:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •