Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    A6000 ma przewagę spora w użytecznym ISO czyli mniej i to znacząco mniej szumy przy gorszym oświetleniu, matryce m4/3 potrafią zaszumieć brzydko nawet pod chmurką jak się chce przymknąć przysłonę i z ręki.

  2. #12

    Domyślnie

    Jeśli się nie boisz martwego już systemu to jeśli znajdziesz Samsunga nx500 to będzie lepszy w tym przedziale cenowym od A6000. W odróżnieniu od Sony kręci także w 4k i z tego co miałem okazję zobaczyć zdjęcia też robi lepsze.

    Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Damix Zobacz posta
    Jeśli się nie boisz martwego już systemu to jeśli znajdziesz Samsunga nx500 to będzie lepszy w tym przedziale cenowym od A6000. W odróżnieniu od Sony kręci także w 4k i z tego co miałem okazję zobaczyć zdjęcia też robi lepsze.

    Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
    Ma większą rozdzielczość matrycy i 4k, fakt. Ale dla mnie brak wizjera skreśla go całkiem, a zdjęcia, lub ich jakość, zależą od optyki, której w martwym systemie nie doświadczamy za wiele... Także, teges... Specyfikacja jest super, perspektywy rozwoju - żadne...

  4. #14

    Domyślnie

    @madebyzosiek Testowałeś może tego A6000 jak zachowuje się przy ciągłym nagrywaniu aż do wyczerpania baterii (tzn czy się nie przegrzewa) i ile materiału można nagrać na jednej naładowanej baterii? Mam nex-a 5 i tam to kiepsko wygląda. Około 20 minut można nagrać i zonk, robi się mu za ciepło, szczególnie przy wysokiej temperaturze otoczenia.
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    @madebyzosiek Testowałeś może tego A6000 jak zachowuje się przy ciągłym nagrywaniu aż do wyczerpania baterii (tzn czy się nie przegrzewa) i ile materiału można nagrać na jednej naładowanej baterii? Mam nex-a 5 i tam to kiepsko wygląda. Około 20 minut można nagrać i zonk, robi się mu za ciepło, szczególnie przy wysokiej temperaturze otoczenia.
    Niestety jeszcze nie miałem potrzeby i okoliczności... Ale z pewnością kiedyś to sprawdzę. Bateria w tym aparacie jest katastrofą, ale to pewnie przyzwyczajenie do lustrzanki bierze górę... W zakresie zdjęć w trybie turysty, można zrobić 300-500 zdjęć i z reguły na cały dzień starczają dwie oryginalne baterie. Do filmów pewnie będzie prądu więcej szło, a jak z grzaniem... Jak sprawdzę, to chętnie napiszę

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Jakie body do amatorskiego krecenia filmów
    By Jacek B. in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 19-04-2017, 17:34
  2. Coś do kręcenia filmów.
    By elmo78 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2014, 05:08
  3. Aparat do filmów
    By photoaction in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 15-01-2012, 01:07
  4. Oswietlenie do krecenia filmow instrukatazowych
    By awores in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-08-2010, 12:48
  5. coolpix do kręcenia filmów
    By chaos in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-11-2009, 11:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •