Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Wyjazd za granice. Sesja plenerowa Wiedeń.

    Panowie i Panie, mam wyjazd na sesje plenerową do Wiednia, z Parą Młoda. Generalnie, para wpadła na pomysł że będą jechać samochodem. Wszystko takie ustalone na wariackich papierach. Jedziemy na dwa dni, w dniu przyjazdu mamy iść na plener i w dniu wyjazdu ten plener dokończyć. Mam zapewniony hotel , wyżywienie. Czy mam pamiętać o jakimś ubezpieczeniu żeby Para wykupiła? Co możecie podpowiedzieć przy takim wyjeździe? O czym warto pamiętać? Dopiero ogarnąłem dzisiaj myśl że nie mam załatwionego ubezpieczenia za granicą, czy para miała obowiązek to załatwić? Generalnie umawialiśmy się że wszelkie koszta pokrywają oni. Nie biorę dodatkowych opłat za tą sesje. Może troszke moja wina bo wypadło mi z głowy to ubezpieczenie, ale z drugiej strony o chyba oczywiste skoro organizują taki wyjazd za granicę to powinno być ubezpieczenie, w razie trafienia do szpitala (odpukac) czy coś. W ogole jestem zły że zgodziłem się na samochód, mogłem nalegać na samolot :/
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 15-08-2017 o 11:54

  2. #2

    Domyślnie

    wyrób sobie kartę ekuz w NFZ, dodatkowe ubezpieczenie moim zdaniem niepotrzebne, ale w razie czego są to jakieś grosze

  3. #3

    Domyślnie

    Dobra, już mam wszystko ustalone. Jedyne na co żałuję że się zgodziłem to podróż samochodem, w dobie teraz tanich biletów lotniczych 😊 ale człowiek uczy się na błędach .

  4. #4

    Domyślnie

    Akurat do Wiednia pewnie ciężko byłoby wam znaleźć tani bilet o ile nie kupicie z dużym wyprzedzeniem w jakiejś promocji, szczególnie jeśli planujecie lecieć z Wrocławia. Przyjemniej śmignąć pociągiem.

  5. #5

    Domyślnie

    Nie wiem czy wliczając całą logistykę podróży lotniczej, dojazd do lotnisk (w Wiedniu kawałek za miastem), odprawy itp. to nie wyjdzie szybciej samochodem. teraz jechałem z Krk 4,5 h.

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Do Wiednia? Bez ubezpieczenia? Doktor Jan pojechał do Wiednia i proszę...

  7. #7

    Domyślnie

    Troszkę moja wina, bo wszystkie ustalenia zostawiłem na ostatnią chwile - następnym razem wcześniej spotkanie i ustalanie wszystkiego. W każdym razie wyjazd bardzo przyjemny i udany. Wiedeń piękne miejsce na zdjęcia, chociaż tłumy okropne i czasami trzeba odczekać żeby coś ustrzelić. Mieliśmy dwa dni takiego pleneru, gdzie w sumie więcej czasu było na przemieszczanie się, niż na zdjęcia. Jedno zdjęcie, zrobione kalkulatorem w sumie. Fociłem akurat przez LV na uchylonym wyświetlaczu, w D750 - niektórzy klną na ten wyświetlacz, ale ja coraz częściej tego używam, szczególnie, jak już troszeczkę sił brakuje i człowiekowi nie chcę się nachylać: FOTA

  8. #8
    Gaduła Awatar robin102
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Podlasie piękne
    Posty
    4 980

    Domyślnie

    W Wiedniu nieograniczone możliwości na sesje plenerową. Wyjazd autkiem z Wrocka to bardzo dobry plan, niemniej w samym Wiedniu z parkowaniem problem okrutny, bo w zasadzie nigdzie nie można i najlepiej poruszać się metrem. Sesja w dniu przyjazdu trochę bez sensu. Odpocznijcie i ruszcie na zdjęcia dnia następnego. 100 dobrych zdjęć wystarczy. Przecież nie film masz nakręcić Na fotce z kalkulatora chyba kawałek budynku Opery Wiedeńskiej. Wróć tam jeszcze raz z inną para to dopiero będą się zdjęcia robić. Warto wracać w te same miejscówki.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #9

    Domyślnie

    Tak, jest Opera Wiedeńska. Jechaliśmy busem, można było się zdrzemnąć, więc nie było aż tak źle.

  10. #10
    Gaduła Awatar robin102
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Podlasie piękne
    Posty
    4 980

    Domyślnie

    Nieopodal miejskiego ratusza w pobliskim parczku tym po lewej stronie jest taki zwyczaj, że lokalne pary czesto dojrzalych ludzi tańcza poźnymi popołudniami sobie na małym placyku tango albo jakieś inne troche latynoskie tance , ot 3-5 pary nieskrępowanych ludzi fajnie ubranych na tą okoliczność. Sceneria boska wręcz do kilku ujęć plenerowych z PMami.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wÄ…tki

  1. Wyjazd za granicÄ™ nie swoim autem
    By krzysiekpoli in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 24-07-2012, 12:16
  2. Sesja plenerowa
    By MichalR in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-2010, 13:37
  3. Sesja ślubno Plenerowa
    By golden in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-06-2010, 08:52
  4. ~ Plażowa Sesja Plenerowa ~
    By mswilk in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 05-06-2009, 10:15
  5. Sesja plenerowa mlodych :)
    By romcio in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-09-2008, 22:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •