Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52
  1. #1

    Domyślnie Wielcy nieobecni naszego forum

    Zdarza mi się wpadać na stare wątku (sprzed 2010) roku, pojawiają się nicki, których już nie widuję i czego bardzo żałuje.
    Szczególnie nie mogę przeboleć braku obecności zdjęć kolegów:
    - Wini, za jego podejście do zdjęć dzieci (widzę spory jego wpływ (inspirację) w moich zdjęciach dzieci).
    - Verus, za magię portretu. Lekkość stylu, panowanie nad kolorem i światłem. Poza tym jeśli dobrze kojarzę, genialnie wykorzystywał 180tkę, którą bardzo lubię.

    Naprawdę nie mogę odżałować braku tych autorów.
    A tobie kogo brakuje i dlaczego?
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  2. #2

    Domyślnie

    Mi brakuje tego, że forum tak nie żyje jak 10 lat temu. Większość się wyniosła albo na fejsbuki, albo w ogóle.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #3

    Domyślnie

    a to swoją drogą, FB zabiło poczucie wspólnoty, ale też tajemniczości (nick+avatar+to co pisze+ewentualnie zdjęcia jeśli w ogóle pokazuje, musiało wystarczyć, żeby zbudować sobie czyjś obraz we własnej głowie). Tam możesz wejść na profil i wiesz wszytko.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  4. #4

    Domyślnie

    Też zauważyłem, że ludzie znikają. I nawet miał o tym napisać. Szkoda! Zastanawiam się tylko ilu odchodzi "rzeczywiście" niestety...

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
    NIKON forever

  5. #5

    Domyślnie

    Sailor, wątki z jego udziałem od zawsze pozwalały się dobrze bawić (szykowałem popcor i piwo na czas lektury)

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Mi zdecydowanie żal wpkx. Niewiele wprawdzie mądrego wnosił tekstu, ale fajne zdjęcia zamieszczał. Teraz biedak w desperacji każdy dzień zaczyna od przeglądu forum z wypiekami na twarzy, ale w imię niewiadomoczego robi to incognito lub pod jednym z nastu lewych nicków. Ot, taki buski look i image niespełnionego twórcy przytłoczonego własnym życiem.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bradley Zobacz posta
    Też zauważyłem, że ludzie znikają. I nawet miał o tym napisać. Szkoda! Zastanawiam się tylko ilu odchodzi "rzeczywiście" niestety...
    Niestety to "prawda rzeczywista" !!!
    Ja jestem stary mimo, ze niby jeszcze nie.
    Ale juz dwoch moich kolegow od wielu dziesiecioleci (zawodowych fotografow cale swoje zycie) odeszlo i nie wroci :^(((
    A poziom mentalny Ryjoksiegu jest chyba ogolnie znany (albo mnie sie tylko tak wydaje ...)

  8. #8

    Domyślnie

    Forum jest zdecydowanie sprzętowe - takie wątki ciągną się po kilkaset stron, nie dziwię się, ze fotografowie znikają.

  9. #9

    Domyślnie

    Od dawna nie widziałem tu 2pompony zwanego również bomblem. Jego rzeczowe komentarze wiele mnie nauczyły, choć wtedy jeszcze nie miałem odwagi zamieszczać tu swoich zdjęć.

  10. #10
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtekd3 Zobacz posta
    Od dawna nie widziałem tu 2pompony zwanego również bomblem. Jego rzeczowe komentarze wiele mnie nauczyły, choć wtedy jeszcze nie miałem odwagi zamieszczać tu swoich zdjęć.
    Mam tak samo

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] kilka fotek znad naszego morza
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-07-2007, 10:32
  2. dzieci z naszego siedzibowego podworka
    By holka in forum Plenery i warsztaty rok 2006 (Zakopane, Mysłakowice, Krzywopłoty)
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 04-02-2007, 15:01
  3. Nieobecni, żałujcie!!!
    By david in forum Plenery i warsztaty rok 2006 (Zakopane, Mysłakowice, Krzywopłoty)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-09-2006, 12:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •