Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51
  1. #11

    Domyślnie

    gamingowe laptopy odbadaja, ciezkie, duze i brzydkie. Do tego kolory wyswietlane sa az "cukierkowe". raczej rozwazam ultrabooki, myslalem tez o asusie zenbooku z podanego linku, ale niedlugo powinny sie pojawic nowe modele ux 490 i ux 550 z serii pro. Kwestia, ceny i dostepnosci na polskim rynku. A ktos moze sie wypowiedziec w kwestii odwzorowania kolorow w matrycach zenbooka?

  2. #12

    Domyślnie

    Odpowiem dopiero jak zakupię Ale zerknij jeszcze na tą nowość: https://www.x-kom.pl/p/358845-notebo...ssd-win10.html
    Jeszcze nie ma w sprzedaży, ale konfiguracja w zasadzie jak w Dellu - cieszy zwłaszcza 4-rdzeniowy procesor, a waga i wygląd nie gamingowy, no i cena przystępniejsza.
    D90 D610 N105/2,8G N50/1,8D N18-200/3,5-5,6G N35-70/2.8D N70-210/4D S17-50/2,8 Sa14/2.8 SB-R1

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Proponuję odstawić to co Pan pali/wciąga.
    Ja mam dla Pana duzo lepsze propozycje - na PW :^D

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fink Zobacz posta
    Odpowiem dopiero jak zakupię Ale zerknij jeszcze na tą nowość: https://www.x-kom.pl/p/358845-notebo...ssd-win10.html
    Jeszcze nie ma w sprzedaży, ale konfiguracja w zasadzie jak w Dellu - cieszy zwłaszcza 4-rdzeniowy procesor, a waga i wygląd nie gamingowy, no i cena przystępniejsza.
    Test: http://www.ultrabookreview.com/17309...k-n580-review/ Różowo używanie tego pod pełnym obciążeniem nie wygląda...
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  5. #15

    Domyślnie

    chyba poczekam do ux 550 pro albo ux490 z serii zenbookow. ewentualnie rozwaze jeszcze ux 430 , ale to musialbym porownac do wspomnianych wczesniej.

  6. #16

    Domyślnie

    Problemem wydaje się serwis Asusa, warto trochę poczytać opinie, żeby nie było niespodzianki. Przynajmniej mnie póki co zniechęciły perypetie wielu nabywców.

  7. #17

    Domyślnie

    Do opini w internecie podchodzę zawsze z rezerwa. Aktualnie mam ZenBooka 3 rok i zupełnie nic z nim się przez ten czas nie działo. Dlatego pomyślałem ponownie o asusie.

  8. #18

    Domyślnie

    Ja też podchodzę z rezerwą do tego typu opinii, zwykle je filtruję i patrzę statystycznie. W Asusie mimo wszystko wypadło to blado, delikatnie mówiąc. Wiadomo, fajnie jest, jeśli nic się nie psuje. Problem pojawia się, jeśli nowy sprzęt ulegnie awarii, po tym poznaje się podejście producenta do klienta. Oczywiście możesz wierzyć, że Tobie akurat nic się nie przytrafi.

  9. #19

    Domyślnie

    tylko ta wiara to troche malo, szkoda pozniej czasu i nerwow na szarpanie sie z serwisem. Tylko pytanie, jak nie asus to co? MBP z retina, fajnie, ale: cena i przesiadka na inny system, z ktorym nigdy nie mialem stycznosci. dell xps? cena nie mala, no i ten blyszczacy ekran.

  10. #20

    Domyślnie

    Ja tylko dzielę się swoimi przemyśleniami, osobiście nie mam na pieńku z Asusem . Już byłem prawie zdecydowany na Zenbooka, ale ktoś zwrócił uwagę na serwis, poczytałem i tylko to radzę. Decyzję sam podejmiesz.
    Popatrz na Lenovo ThinkPad X1 Carbon, chyba powoli skłaniam się ku którejś z wersji, dla mnie wygodne są 14 calowe (subiektywnie wypadkowa mobilności i czytelności/wygody wyświetlacza), ale może to kwestia przyzwyczajenia. Yoga też ciekawie wygląda, ale ekran błyszczący zdaje się.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Laptop do obróbki zdjęć.
    By wywar in forum Komputery
    Odpowiedzi: 627
    Ostatni post / autor: 05-08-2017, 12:41
  2. pomocniczy laptop do obróbki zdjęć
    By robank in forum Komputery
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-04-2017, 16:37
  3. Laptop do obrobki zdjec i filmow
    By lolas4 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22-05-2011, 13:12
  4. Laptop do domu i obróbki zdjęć
    By Rajek in forum Komputery
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 04-11-2009, 11:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •