Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 44
  1. #31

    Domyślnie

    Płyta podobno wspiera układ graficzny na procesorze tak napisał producent i ma display port sama z siebie. Czyli do pracy z Eizo CX 240 wystarczy
    @koesh serdecznie dziękuję za wielką pomoc i chęć pomocy. Czyli grafikę narazie odpuszczam

  2. #32

    Domyślnie

    A myślicie, że warto zlecić sklepowi montaż takiego zestawu? Boję się, że samemu coś skopię, uszkodzę procesor podczas montażu, źle zamontuję radiator, coś złamię czy coś innego... W sieci czytałem różne opinie, łącznie z tym, że montażyści w xkomie komuś wyłamali gniazdo w dysku, źle wpięli kartę graficzną i inne podobne...
    Czy można zaufać panom montażystom z xkomu? Czy lepiej za wszelką cenę się postarać złożyć wszystko samemu?

  3. #33

    Domyślnie

    Jak się boisz, to zleć.

  4. #34

    Domyślnie

    Właśnie pytanie co groźniejsze

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Śprotek Zobacz posta
    Właśnie pytanie co groźniejsze
    Osoba znająca się na rzeczy stwierdzi, że lepiej samemu. Ktoś kto nigdy tego nie robił być może stwierdzi, że lepiej to zlecić. Wg. mnie usługa jak każda inna. Ja osobiście zleciłem montaż sklepowi (nie xkom) gdyż wolałem by zajęła się tym osoba robiąca to setki razy.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Śprotek Zobacz posta
    Właśnie pytanie co groźniejsze
    Przecież jak Ci w sklepie zepsują przy składaniu, to nie przyjmiesz.

  7. #37

    Domyślnie

    Sklepy są dobre i miłe zanim zapłacisz
    A jak dokładnie sprawdzić w salonie blaszaka? Czy ktoś na "linii montażowej" czegoś nie urwał? Nie zamontował towaru ze zwrotu?
    Zdecydowałem się kupić wszystko najtaniej w różnych sklepach i złożyć samemu. Tym bardziej, że naczytałem się w internecie jak to dają w takich zestawach towary ze zwrotów, zarówno xkom jak i morele.

    Panowie jakieś rady jak nie skopać montowania procesora i chłodzenia na procesor? Bo to chyba najtrudniejsze... Jak zamontować płytę na obudowie? Ktoś ma jakieś ciekawe rady czy tipy?

  8. #38
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zakup osobno ma sens jeśli się to potrafi poskładać, oglądnij jakieś poradniki bo trudno tłumaczyć takie rzeczy.

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Zakup osobno ma sens jeśli się to potrafi poskładać, oglądnij jakieś poradniki bo trudno tłumaczyć takie rzeczy.
    Jeśli chodzi o podłączenie kabli, montaż dysków, to pewnie dam radę.
    Pooglądam coś o chodzeniu procesorze i obudowie.

    Drogi @koesh, warto Twoim zdaniem kupować pastę termoprzewodzącą jakąś lepszą?
    I czy na coś szczególnie powinienem uważać jeśli chodzi o procesor i chłodzenie?

    Aha, czy nowe płyty główne mają te piszczące przy starcie brzęczyki czy trzeba to dokupić?

  10. #40
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Chłodzenie masz albo z nałożoną już warstwą pasty albo masz w tubie dołączone, moim zdaniem nie warto nic kombinować jeśli nie podkręcasz procesora.
    Piszczałka powinna być w zestawie dołączona, wpina się ją w odpowiednie miejsce jeśli chcesz żeby to pikało przy starcie, może tez być wyciszone w bios.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Prośba o pomoc w wyborze lustra...
    By lukas8441 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 24-10-2015, 22:57
  2. prośba o pomoc w wyborze aparatu
    By Jacek B. in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 129
    Ostatni post / autor: 15-04-2014, 14:48
  3. prośba o pomoc w wyborze laptopa
    By Jacek B. in forum Komputery
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 08-11-2013, 14:22
  4. Lightsphere - prośba o pomoc w wyborze.
    By rafi127 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-08-2010, 19:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •