Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez indepedente Zobacz posta
    Interesuje mnie jak one zostały obrobione ? Może ktoś doradzi ? chodzi mi bardziej o kolor skóry i te kolorystyke właśnie.
    Nie widzę jakiejś obróbki, z wyjątkiem przesadnej saturacji. Kolor skóry taki, ponieważ dopalone było fleszem.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikomat Zobacz posta
    A one byly obrabiane ??
    Dla mnie zwykle fotki w zastanych warunkach.
    A o jaki konkretnie efekt ci chodzi ?
    Bo najwyrazniej cos na nich widzisz ...
    Ja jak dopalam fleszem to wychodza jasne fotki a nie zółte to raz a dwa przecież widać, że cos jest z nimi robione np ekspozycja czy cos ze maja taki fajny efekt.

  3. #13
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Fajny efekt ?
    Przecież taką czerwonko pomarańczówke na skórze możesz sobie ustawić suwaczkami jak się podoba.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez indepedente Zobacz posta
    Ja jak dopalam fleszem to wychodza jasne fotki a nie zółte to raz a dwa przecież widać, że cos jest z nimi robione np ekspozycja czy cos ze maja taki fajny efekt.
    Mnie się wydaje, że nie dopalasz tylko wypalasz. Jeśli zdajesz się na automatykę, to i wychodzą jasne. Pokaż jakieś jedno swoje, będzie można łatwiej porównać różnicę w naświetlaniu.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Mnie się wydaje, że nie dopalasz tylko wypalasz. Jeśli zdajesz się na automatykę, to i wychodzą jasne. Pokaż jakieś jedno swoje, będzie można łatwiej porównać różnicę w naświetlaniu.
    Właśnie... Pytanie brzmi, czy dopalasz lampą, czy spawasz z iso 100... Te zdjęcia mają pociągniętą saturację, ocieplony wb i podbite clarity... Niczego więcej nie widać...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez indepedente Zobacz posta
    Tego typu foty to shadows na maxa + wysokie iso (stąd drugi plan widoczny, podbicie kolorystyki) i cofnięty czarny na krzywej.
    Do tego zmiany w highlights i temp barwy.
    Wysokie iso i lampa w sufit pod kątem z odbłyśnikiem.
    Ostatnio edytowane przez Dariusz Breś ; 07-08-2017 o 01:18

  7. #17

    Domyślnie

    Nie bardzo. Tutaj lampa była na wprost, być może z jakimś dyfuzorem, ISO około 800, migawka na drugą lamelkę, czas około 1/60s i korekcja jakieś -0.5 EV na lampie.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Nie bardzo. Tutaj lampa była na wprost, być może z jakimś dyfuzorem, ISO około 800, migawka na drugą lamelkę, czas około 1/60s i korekcja jakieś -0.5 EV na lampie.
    Nie mogła być na wprost bo byś nie miał zastanego, i zaliczyłbyś płaskie twarze, każdy kto foci w klubie to wie. Iso więcej, minimum 1000.

  9. #19

    Domyślnie

    Przyjrzyj się gościowi po lewej na drugiej focie. Przy błysku do góry z odbłyśnikiem, byłby on lepiej dopalony, bo jest blisko, najwyżej metr od dziewczyn. A światło zastane regulujesz sobie czasem naświetlania i niczym więcej, no może oprócz przysłony. Światło lampy na wprost jest ewidentne na pierwszej focie, a na drugiej sugerują to przepalenia na ramionach dziewcząt. No, ale przecież nie będę się sprzeczał.

  10. #20

    Domyślnie

    na wprost ale duza karta i w gore zeby z odbicia od kartki bylo
    d750 + d800+dk17m+dk19+ gripy newell+> nikkor 28 1.8g , Jupiter 37a, sigma 35 art, sigma 24 art, sigma 50 art, sigma 85 art +> sb910 + 400ws z aku +yn685 -> kiev 60 + sonnar 180
    https://500px.com/witoldpiotrowski

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Są takie zdjęcia w życiu
    By kronos28 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-08-2015, 10:27
  2. [ Portret ] takie lekkie zdjecia
    By hanibal in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-03-2014, 13:46
  3. Lightroom 4 do 5 Jak przeniesc obrobione zdjecia ...
    By gdariusz in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 21:33
  4. Jak uzyskac takie zdjęcia?
    By sherkan in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 05-01-2013, 15:39
  5. Jak zrobić takie zdjęcia
    By martin204 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 05-02-2008, 18:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •