Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CC_PL Zobacz posta
    To pewnie przeklinasz prawo do odstąpienia od umowy? Dla sprzedawcy jest to mało ciekawe rozwiązanie, komu wcisnąć później aparat czy obiektyw którym ktoś się bawił przez 2 tygodnie i strzelił sobie 1000 zdjęć ?
    No właśnie. Ciekawe co dzieje sie z tymi sprzętami co trafiaja ponownie do sklepów po przetestowaniu przez klientów. Po obiektywie tego raczej nie będzie widać, natomiast body swój licznik ma. I co wtedy? Być może większość tych rzeczy co jest w sprzedaży są testowane w kółko i tylko znajomy sprzedawca może temu zaradzić.
    D 90 + dodatki 😁

  2. #22
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CC_PL Zobacz posta
    To pewnie przeklinasz prawo do odstąpienia od umowy? Dla sprzedawcy jest to mało ciekawe rozwiązanie, komu wcisnąć później aparat czy obiektyw którym ktoś się bawił przez 2 tygodnie i strzelił sobie 1000 zdjęć ?
    Nie ma czegoś takiego, jeśli używałeś zakupiony sprzęt to sprzedawca nawet jeśli jakimś cudem zgodzi się na zwrot to wycenia zmniejszenie jego wartości, kupujący może się z taką wyceną nie zgodzić i skierować sprawę do sądu, wygrywa sprzedający zawsze.
    Jeśli używałeś i nie ma żadnych śladów to cóż, zwrot jak zwrot, a nowy klient też nie dostrzeże zapewne że był sprzęt używany.
    Jest to dobrze określone w przepisach.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 09-08-2017 o 12:44

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomek67 Zobacz posta
    Wszędzie tak się reklamują.
    Ale gdy ja chciałem zwrócić dysk twardy to nie chcieli mi przyjąć bo otworzyłem plastikową torebkę.
    A 20 letnia blondynka powiedziała mi "że jak się coś kupuje to trzeba być pewnym".
    Centrala podtrzymała decyzję. że wszystko zależy od widzimisię sprzedawcy.
    A wszędzie wiszą reklamy, ze można u nich zwracać. Jak kupowałem u nich wiele rzeczy to też tak mi wiele razy mówili.
    Spróbujcie wytłumaczyć takiej dziewczynie, że np. kupiony obiektyw źle ostrzy z Waszym body
    Najlepiej zawsze przed zakupem zapytać taką przysłowiową blondynkę czy można zwrócić taki czy inny towar bez podania przyczyny i tyle.
    D 90 + dodatki 😁

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CC_PL Zobacz posta
    To pewnie przeklinasz prawo do odstąpienia od umowy? Dla sprzedawcy jest to mało ciekawe rozwiązanie, komu wcisnąć później aparat czy obiektyw którym ktoś się bawił przez 2 tygodnie i strzelił sobie 1000 zdjęć ?
    Akurat nie sprzedaję sprzętu/techniki. Ale też problematyczny asortyment. Cóż, punkt widzenia zależy od...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. D7000 i obiektywy innych producentów - problem, proszę o pomoc!
    By kashmir in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 22-08-2016, 13:39
  2. d40 umarł, serwis, media markt a promocja...
    By Piwko86 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 28-08-2007, 16:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •