Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    (...) W sumie, obserwowałem tą firmę od dawna. Patrząc po oferowanych cenach i znając ceny zakupu w kanale dystrybucji, było oczywiste, że to się tak skończy. Mechanizm jest identyczny w przypadku bardzo wielu firm będących gwiazdami sezonu. Sprzedaje się pod kreską, w takich cenach do jakich żadna konkurencja nie zejdzie i płynność napędza się na obrocie. Obrót pojawia się błyskawicznie, wszak ludzie lecą na cenę. (...)
    Chwilunia, mówimy o tej samej firmie ? U Kuźniewskiego było drogo.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misio-jedi Zobacz posta
    Chwilunia, mówimy o tej samej firmie ? U Kuźniewskiego było drogo.
    Może, jednakże co nie sprawdziłem to trzeba być pod wodą aby zaoferować w porównywalnej cenie. Przykładowo, MBP 2015 w cienkiej konfiguracji ok 6 tys i za cholerę się nie da znaleźć taniej, a u Kuźniewskiego tyle samo za ten model ale z 2x takim ram.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  4. #14

    Domyślnie

    Kuzniewski miał świetne ceny (przynajmniej na to czego szukałem - HP Z2 Mini w mocnej konfiguracji). I co najważniejsze - można było konfigurować go pod każdym względem, łącznie z 5 letnią gwarancją d2d.

  5. #15

    Domyślnie

    Z tego co pamiętam ceny MacBooków i tabletów Wacom mieli w normie, ale już Delle, HP i Thinkapdy były wyraźnie droższe niż w Brzoskwiniach, Y-Komach i im podobnych, o Allergii nie wspominając.

  6. #16

    Domyślnie

    Brzoskwinia? Masz na myśli Sebkom? Też cienko przędą: http://www.sebkom.pl/?p=p_14.

  7. #17

    Domyślnie

    O Morele chodzi...
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  8. #18

    Domyślnie

    Aha. Nie wiem jak z laptopami, ale stacje robocze mieli na tym samym poziomie cenowym jak u Kuzniewskiego.

  9. #19

    Domyślnie

    Sklepy z niskim cenami mają krótki okres przydatności do spożycia. Narzuty są za małe aby takie przedsięwzięcie miało sens ekonomiczny i sklep pada kiedy kredyty kupieckie przekroczą zobowiązania. To trwa kilka lat i bęc, ale na miejsce takiej gwiazdy sezonu powstaje kolejny z identyczną receptą na sukces.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  10. #20

    Domyślnie

    Kuźniewski nie był najtańszy. Zamawiałem i kupowałem u nich laptopy i podzespoły do nich, zawsze byłem zadowolony mimo nie zawsze najniższej na rynku ceny. Za to obsługa (z moich doświadczeń) była na bardzo wysokim poziomie. Szkoda polskiej firmy.
    d70s + N18-70 + N55-200

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Uwaga....
    By Sebastianito in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-10-2019, 17:20
  2. [ Krajobraz ] Uwaga idzie....
    By Sylvester in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-01-2010, 10:54
  3. [ Krajobraz ] Uwaga, uwaga ..... NADCHODZI !!!!!
    By mjr in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-01-2010, 13:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •